Вівторок, 19 Березня, 2024

Як у Чернівцях знайти роботу в ІТ-сфері?

ІТ-сфера є чи не найпопулярнішою на сучасному українському ринку. Із кожним роком виникає все більша потреба у спеціалістах у цій сфері. У Чернівцях зокрема активно працює низка ІТ-компаній, які не лише забезпечують місцевих жителів місцями праці, але й регулярною та високою оплатою заробітної плати. У Чернівцях ІТ-фахівці щомісячно заробляють від 500 до 2000 доларів. Саме тому чернівчани часто цікавляться цією сферою, бажають навчатись та вдосконалювати свої навички в ІТ-галузі, щоб згодом застосувати їх на омріяній роботі, пише chernivtsi-future.com.ua.

Перший крок – освіта

Нерідко для того, щоб отримати ту чи іншу посаду особливо в ІТ-сфері, необхідно мати диплом, який свідчить про завершення освіти в цій галузі. У Чернівцях є безліч вищих навчальних закладів, де можна здобути освіту ІТ-спеціаліста:

  •  Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
  •  Буковинський університет;
  •  Чернівецький факультет Національного технічного університету «ХПІ».
  • Якщо ви не хочете вступати в вищий навчальний заклад, або просто бажаєте вдосконалити свої знання та навики в ІТ-галузі, рекомендуємо скористатися послугами ІТ-шкіл, які також активно розвиваються у Чернівцях:
  • SoftServe IT Academy (.NET, Java, Web UI, C++, DevOps, iOS, QC, ATQC, DataBases, UX);
  •  Circle Web Academy (JavaScript, PHP, QA, UX/UI, SEO);
  •  КА “Шаг” (розробка ПЗ, комп’ютерна графіка та дизайн, мережеві технології та системне адміністрування).

Першим, найпростішим кроком в отриманні роботи в ІТ-сфері є освіта, тому рекомендуємо не проґавити цей момент. Кожен роботодавець вважатиме за перевагу наявний диплом про завершення освіти в цій галузі.

Як потрапити в ІТ-сферу?

Сучасні можливості дозволяють працювати в ІТ-галузі навіть тим, хто не є розробником чи тестувальником. У будь-якій ІТ-компанії є вакансії нетехнічних спеціальностей:

 •   фінансисти,

 •   юристи,

 •   адміністративний персонал (HR, офіс-менеджери, секретарі), маркетологи (аналітики, PR, контент-менеджери, SMM).

Тому навіть, якщо у вас освіта філолога чи юриста, журналіста чи маркетолога, ви також можете потрапити на роботу в ІТ-сферу.

Крім цього, ви також можете потрапити на посаду менеджера з продажу та підтримки. Для цього вам навіть не потрібна освіта, головне вміння комунікації, навички торгу. Тобто в ваші обов’язки входитиме безпосередній постійний контакт із клієнтами, яким ви маєте вміти запропонувати послуги компанії. Це досить популярна вакансія серед студентів, адже дозволяє легко комбінувати навчальний процес із робочим.

Для того, щоб потрапити на посаду Support, найголовнішим критерієм під час відбору є знання іноземних мов, зокрема англійської. В обов’язки такої спеціальності входить постійне спілкування з клієнтами, а також з працівниками компанії та конкурентами.

Ще одним популярним напрямом в ІТ-сфері є посада графічного дизайнера. Для того, щоб потрапити на роботу за таким фахом, навіть не обов’язково мати вищу освіту. Достатньо пройти курси по графічному дизайну, добре володіти програмами редагування та знати основи композиції.

Таким чином можна легко потрапити на роботу в ІТ-сфері, зайняти успішну посаду, мати постійний кар’єрний та особистісний розвиток, а також можливість поєднувати роботу з іншими особистими справами.

Latest Posts

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.