Вівторок, 16 Липня, 2024

Чернівецькі ІТ-компанії

ІТ-сфера у Чернівцях незважаючи на низку проблем є розвинутою та досконалою. Зокрема в місті нараховано більше двох тисяч спеціалістів у цій галузі, а також відкрито більше сорока компаній у ІТ-сфері. Це свідчить про високу ймовірність працевлаштуватись на добреоплачувану посаду та мати постійний кар’єрний ріст. У Чернівцях навіть створено абсолютно всі умови та можливості для того, щоб отримати необхідні знання у ІТ-галузі. Вищі навчальні заклади міста забезпечать якісне навчання та кожного року більше ста п’ятдесяти студентів завершують навчання за спеціальностями, пов’язаними з ІТ-сферою, пише chernivtsi-future.com.ua.

ІТ-фахівець у Чернівцях має стабільну заробітну плату, від 500 до 2500 тисяч доларів щомісячно.

Найкращі ІТ-компанії міста

Чернівці має чим пишатися: у місті нараховано безліч ІТ-компаній, які забезпечують жителей не лише місцями праці, але й сприяють розвитку ІТ-сфери регіону та країни.

SoftServe

Це одна з найпопулярніших українських ІТ-компаній. У Чернівцях зокрема нараховано більше двохсот спеціалістів-представників компанії. SoftServe займається розробкою програмних забезпечень для багатьох клієнтів не лише з Європи, але й з США. У Чернівцях реалізовано безліч проєктів, пов’язаних з охороною здоров’я, торгівлею, сферою телекомунікацій та освітою.

Для розвитку навичок та вмінь, необхідних для роботи у компанії, в Чернівцях створено SoftServe IT Academy. Це навчальний заклад, який забезпечує студентам навчатися, а згодом успішно працевлаштуватися в ІТ-сфері.

SharpMinds

У Чернівцях також активно розвивається нідерландська компанія SharpMinds. Наразі нараховано більше ста п’ятдесяти спеціалістів у місті. Вже десять років на ринку компанія займає одні з найкращих показників та результатів. Компанія займається розвитком власної рекрутингової платформи, а зараз і надає послуги з постачання ПЗ для європейських фірм. У Чернівцях SharpMinds представляє найбільша НЕТ команда, досвідчені та висококваліфіковані фахівці в ІТ-сфері. Для кожного початківця в цій галузі відкриваються необмежені можливості, адже SharpMinds тісно співпрацює з Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича. Студенти зокрема мають нагоду безкоштовно навчатися та в майбутньому вдало знайти роботу в успішній компанії.

Yukon Software

Не менш популярною та успішною ІТ-компанією в Чернівцях є Yukon Software. У місті працює більше шістдесяти представників, які розвивають потенціал ІТ-розвитку Чернівців. Компанія працює в багатьох різноманітних сферах: медицина, транспортна логістика, інфраструктура, тайм-трекери. Також Yukon Software надає послуги європейським клієнтам. 

Кожен має можливість опанувати ІТ-сферу завдяки практиці, яку компанія надає студентам вищих навчальних закладів Чернівців. Охочий має нагоду не лише засвоїти навики та знання, необхідні для працевлаштування в ІТ-галузі, але й безкоштовно стажуватися та спробувати власні можливості.

AlterEGO

AlterEGO – ще одна аутсорсингова компанія у Чернівцях, яка займається розробкою рішень у послугах онлайн-магазинів, вирішує проблеми різноманітних організацій та торгово-розважальних центрів. Більше п’ятдесяти фахівців із Чернівців займаються створенням сайтів, автоматизацією систем та надають щоденну підтримку своїм клієнтам з різних куточків України та Європи.

ASD

Це українська компанія, яка також активно розвивається у Чернівцях. Майже п’ятдесят спеціалістів займаються розробкою, тестуванням та підтримкою програмних забезпечень для різноманітних компаній на американському ринку. Основна діяльність компанії зосереджена на фінансово-кредитній галузі, а також на готельному бізнесі. Для початківців є можливість безкоштовного стажування у ASD із майбутнім працевлаштуванням на добреоплачуваній посаді. У Чернівцях компанія проводить активний набір нових фахівців та початківців. Крім цього, ASD дає можливість студентам проходити практику під час навчання в університеті.

Bizico

Майже сотня ІТ-спеціалістів у Чернівцях представляють компанію Bizico, яка активно розробляє програмні забезпечення та мобільні додатки.

У своїй діяльності компанія використовує безліч різноманітних технологій. Переважна кількість клієнтів із Сполучених Штатів Америки, а також безліч користувачів з європейських країн активно користуються послугами Bizico. У компанії є можливість успішно працевлаштуватись навіть студентам, випускникам ІТ-спеціальностей. Bizico дає чудову нагоду для справжніх спеціалістів у ІТ-галузі знайти хорошу роботу та розвивати особисті навики та вміння.

InventorSoft

Це невелика українська ІТ-компанія, яка також займається розробкою програмних забезпечень у Чернівцях. Клієнтами фірми є представниками бізнесу та підприємств. Зокрема InventorSoft розробляє веб-сайти, мобільні додатки, адміністрування та консалтинг.

eLohic Commerce

Це українська ІТ-компанія, яка також відіграє важливу роль у розвитку ІТ-сфери у Чернівцях. Фахівці займаються створенням e-Commerce рішень, а також розробкою адаптивного дизайну на різноманітних онлайн-платформах.

OSF Global Services

Це ще одна успішна канадська ІТ-компанія у Чернівцях, яка займається консультацією та інтеграцією хмарних технологій, розробкою додатків для смартфонів та найкращих онлайн-платформ, які забезпечують управління контентом.

Такий широкий спектр ІТ-компаній у Чернівцях свідчить про високий рівень розвитку цієї сфери у місті. У кожного є можливість не лише опанувати ІТ-галузь, але й успішно працевлаштуватись.

Де здобути ІТ-освіту в Чернівцях?

Невеличке місто Чернівці надає якісні освітні послуги для охочих у ІТ-сфері. Зокрема в місті є можливості для студентів завершити ІТ-спеціальність у таких вищих навчальних закладах: Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, Буковинський університет, Чернівецький факультет НТУ. 

Також у місті є безліч ІТ-шкіл, які також надають якісні освітні послуги клієнтам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.