Субота, 27 Квітня, 2024

Особливості та правила вибору кухонних комбайнів

Автоматизувати максимум процесів приготування їжі можна за допомогою кухонного комбайна. Багатофункціональна побутова техніка виконує безліч завдань від подрібнення твердих продуктів до змішування інгредієнтів на пиріг. Користувачеві достатньо завантажити необхідні складові у спеціальний відсік та вибрати відповідний робочий режим. Все, що потрібно знати про комбайни, їх характеристики та особливості вибору, розповідаємо у цій статті.

Принцип влаштування та роботи комбайнів

Конструктивно кухонний комбайн складається з пластикового або металевого корпусу з відсіком для продуктів, змінними насадками, гострими лезами-подрібнювачами та потужним мотором. Залежно від використовуваної насадки пристрій здатний впоратися з такими завданнями:

  • збивання рідких інгредієнтів;
  • фігурна чи класична нарізка;
  • терка та шатківниця фруктів, овочів;
  • подрібнення шматків м’яса та риби;
  • приготування тіста на випічку;
  • пюрування м’яких продуктів та ін.

Різноманітність насадок у комплекті дозволяє експериментувати з консистенцією готової страви. Гострі ножі та занурювальні леза ретельно перемелюють найжилистіші та міцні шматки до однорідної маси. Визначити необхідний режим роботи можна в один дотик. Більшість деталей приладу, включаючи чашу для продуктів, підходять для миття посудомийної машини. Ви можете вибрати кухонні комбайни на сайті перевіреного магазину побутової техніки та забути про ручну обробку продуктів.

Правила вибору кухонних комбайнів

Якщо ви плануєте замовити комбайн для кухні, зверніть увагу на такі характеристики:

  1. Рівень потужності. Від показника залежить, як швидко зможе комбайн обробляти великі обсяги та наскільки якісно впорається з подрібненням твердих продуктів.
  2. Характеристики чаші. Зверніть увагу на її літраж: чим частіше і більше потрібно готувати, тим більше варто вибрати ємність. Уточніть матеріал: пластикові варіанти недорогі, металеві – найміцніші, скляні – стильні та екологічні.
  3. Робочі режими Чим точніше регулювання швидкості, тим легше досягти правильної консистенції, наприклад, при замішуванні тесту. Серед популярних робочих режимів – імпульсний для якісного подрібнення, планетарне обертання для змішування рідких інгредієнтів, турборіжим для швидкої обробки.
  4. Комплектація. Насадок у кухонних комбайнах безліч: терка, шатківниця, млин, ножі для фігурної нарізки, віночки та гаки для замісу тіста, збивання та перемішування. Окремі прилади здатні виконувати також функції блендера, м’ясорубки, соковижималки, локшини і так далі.
  5. Виробник. Віддайте перевагу побутовій техніці перевірених виробників, які надають гарантію та сертифікати якості на товари. Приклад таких – Xiaomi, Philips, Braun, Redmond і таке інше.

Тепер ви знаєте більше про кухонні комбайни. Вдалих покупок!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.