Понеділок, 20 Травня, 2024

Віталій Михайлішин взявся за пам’ятник Героям Небесної Сотні у Чернівцях

Вчора, 21 вересня, депутат міської ради та кандидат у мери Чернівців від політичної фракції «Рідне місто» Віталій Михайлішин провів зустріч з Департаментом містобудівного комплексу, на якій обговорив стан довгобудів і причини річної затримки зведення пам’ятника Небесної Сотні. До обговорення долучився також підрядник, який займається роботою. Присутні шукали компроміс і шляхи вирішення складної ситуації, у якій відкриття пам’ятника не очікувалося найближчим часом. Проте депутат, що вже стало його особистою традицією від початку виборчого процесу в Україні, обіцяв проконтролювати об’єкт і докласти зусиль, щоб його відкрили до Дня міста Чернівці 4 жовтня. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

Чернівчани вже не дивуються ініціативам, до яких прикладає руку Віталій Михайлішин. У соціальних мережах лише обурюються, чому останні кілька років від сьогоднішнього кандидата у мери не було жодних активностей, тоді як від початку вересня він встиг долучитися до багатьох сфер діяльності міста. Громадський транспорт, ремонт вулиць, закупівля медичного обладнання, виділення коштів для Чернівецького тролейбусного управління, відкриття футбольного стадіону… І тепер ось пам’ятник Героям Небесної Сотні. Що не день, то нова інформація про чергову «піар-кампанію» депутата.

Власне, на зустрічі Михайлішину скаржилися, що роботи на об’єкті затягнулися через відтягування результатів тендеру, що останнім часом стало нормою для Чернівців. Потім, коли переможця нарешті обрали, роботи зупинилися на пів шляху через відсутність державної субвенції у 600 тисяч гривень від обласної ради. Відтак, після розмови, Департамент пообіцяв чиновнику, що знайде всі необхідні кошти, а підрядник встигне їх реалізувати, щоб до 4 жовтня відкрити об’єкт. Наскільки цей план дієвий та реальний, чернівчани зможуть побачити зовсім скоро, адже до Дня міста залишилося не так багато часу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.