П’ятниця, 19 Липня, 2024

Чернівчани попросили Михайлішина ініціювати проект у міській раді

До кандидата у мери Чернівців і чинного депутата міської ради Віталія Михайлішина звернулося близько сотні чернівчан з проханням допомогти переконати інших членів депутатського корпусу в ініціюванні проекту. Як стверджують люди, до такого кроку їх спонукало постійне ігнорування чиновників до проблем містян, які вони своїми силами розв’язати не можуть. Віталій Михайлішин за останні два місяці зарекомендував себе як депутат, який цікавиться і переймається негараздами чернівчан, дослуховується до їхніх прохань і виконує ті обіцянки, які дав. Тож прохачі вирішили, що звернутися до кандидата у мери – остання дієва спроба домогтися результату. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

Питання, по якому мешканці по вулиці Шептицького попросили зустрічі з Віталієм Михайлішиним, має у своїй основі побудову спортивного і дитячого майданчиків. За адресою вул. Шептицького, 7, розпочали будувати багатоповерхівку, хоча на тій території розташовувався колишній майданчик для тренувань. Хоч його загальний стан бажав бути кращим, але місцеві жителі часто відвідували об’єкт для самостійного заняття спортом. Але будівництво перекреслило цю можливість, а на всій вулиці іншого місця для фізичного вдосконалення немає. Хоча туди постійно приходили вихованці шкіл №14 і №41, а також 6-ї гімназії.

Віталій Михайлішин одразу відреагував на неспокій чернівчан і взявся виправляти проблему. На черговій сесії міської ради він висунув на голосування проект, за яким забудовник зможе використовувати лише ту ділянку, де розміщене його майно, а на звільненій частині облаштують сучасні дитячий і спортивний майданчики. Їх покриють сучасною основою та встановлять LED-освітлення.

Пропозицію депутати підтримали, тож далі справа за проектно-кошторисною документацією та реалізацією задуму. Громада щиро подякувала Михайлішину. Активісти зазначили, що саме таке людське відношення до містян привертає увагу до кандидата і «підкуповує» їхнє хороше ставлення до нього.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.