Четвер, 23 Травня, 2024

Віталій Михайлішин розробив проект благоустрою громадського простору у Чернівцях

Кандидат у мери Чернівців Віталій Михайлішин упевнено продовжує лідирувати у рейтингах передвиборчої гонки, і як показує його практична діяльність – це відбувається не дарма. Чернівчани зрозуміли, що у випадку будь-яких проблем із благоустроєм або незадоволеністю станом, умовами чи загальним виглядом навколишньої інфраструктури, можна звернутися до депутата і бути впевненими у швидкому виконання обіцянок. Принаймні, байдужим претендент на посаду голови Чернівців точно не буде і спробує допомогти власними силами. Це він сумлінно доводив останні два місяці, коли кожного дня проводив зустрічі з містянами, вислуховував їхні скарги, а потім вирішував проблему. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

От і минулими дня Віталій Михайлішин вже втретє зустрівся з мешканцями вулиці Героїв Майдану,97, які особисто до нього звернулися, коли набридло терпіти жахливий стан міжбудинкового проїзду. Нещодавно там зовсім не було освітлення, тротуари і дорога перетворилися у хаос із ям, асфальтове покриття там ніхто ніколи не бачив, зате ріки води під час дощу пам’ятають всі жителі. Коли депутат оглянув територію, то змушений був визнати, що у місті подібних просторів чимало, але, на жаль, про благоустрій міжбудинкових проїздів у міській раді майже не згадують.

Давши слово посприяти змінам, Віталій Михайлішин поспішив його стримати. Сьогодні територія вже освітлена сучасними новенькими ліхтарями з економними LED-лампами, а підрядник укладає шар бруківки. І, за словами кандидата у мери, це лише початок масштабної реконструкції. Зокрема, він представив чернівчанам розроблений спільно з архітектором проект облаштування громадського простору, де у користуванні громади будуть спортивний і дитячий майданчики, відпочинкові зони, паркомісця тощо.

Проект обговорили з мешканцями, спільно узгодили всі деталі та прибрали неточності, тож тепер Віталій Михайлішин почав готувати проектно-кошторисну документацію для втілення задуму у життя.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.