Субота, 18 Травня, 2024

Новий «подвиг» Михайлішина: ремонт міжбудинкового проїзду за проханням чернівчан

У Чернівцях проблеми не тільки зі станом доріг і вулиць, але й з територією навколо житлових будинків, де багато років не робилося жодного благоустрою та ремонтів. Востаннє масово реконструкцію міжбудинкових проїздів і тротуарів біля багатоповерхівок проводили у 2011-2013 роках, а потім про цей важливий аспект розвитку міста забули як влада, як і самі чернівчани, яким кожного дня доводиться псувати свої автомобілі та настрій, проїжджаючи на роботу і з роботи по розбитій бруківці та гуляючи по зруйнованим тротуарним доріжкам. Нарешті знайшлася громада, яка прикладом своєї ініціативності довела, що співпраці з владою дає ефективні та швидкі результати. Більш детально розповість далі “chernivtsi-future.com.ua“.

На вулиці Хотинській, 54В ще два тижні тому міжбудинковий проїзд перебував у тому стані, який описано вище. Громада будинку не захотіла змиритися з обставинами і вирішила власними силами і коштами здійснити ремонт ділянки. Проте люди виявили, що фінансування дійсно треба чимало, а самі вони можуть зібрати максимум 30% від потрібної суми. Тоді чернівчани звернулися до депутата міської ради Віталія Михайлішина з проханням долучитися до справи. Він погодився, втягнув в «авантюру» Департамент житлово-комунального господарства, разом були зібрані всі кошти, знайшовся підрядник, і от за два тижні ремонтні роботи перебувають на стадії завершення.

Поблизу будинку вже замінили зливні системи та каналізаційні люки, вклали бруківку та бордюри. Такі темпи дають надію на те, що за оптимальних погодних умов повністю закінчити реконструкцію зможуть за два тижні. І місцеві жителі, і Віталій Михайлішин разом із Володимиром Бешлеєм (директором Департаменту ЖКГ) наголошують: ось такий приклад співпраці громади і влади повинен існувати у сучасному світі.

Перекидаючи зобов’язання з одного на іншого, не беручи нічого на себе – прямий шлях до застою і занепаду. Тож депутати закликають не стояти осторонь проблем, які стосуються безпосередньо вас, і при цьому не боятися звертатися за підтримкою до владних структур. Спільними зусиллями можна домогтися великого прогресу, говорить Віталій Михайлішин.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.