Понеділок, 20 Травня, 2024

Дороги у Чернівцях ремонтуватимуть за найдорожчу ціну: кому це вигідно?

19 серпня тендерний комітет Чернівецької міської ради обрав нарешті виконавця для проведення ремонтних робіт на вулиці Рівненській. Переможцем виявилася компанія «Євродор», яка нещодавно також перемогла у тендері на капітальний ремонт вулиці Кармелюка. Що цікаво, обидва рази перед тим, як стати виконавцем, компанію відсували на задній план два інших підрядники,  проте за рядом незрозумілих і сумнівних причин їхню перемогу оскаржували. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

ТОВ «Євродор» запропонував на свої послуги найбільшу ціну серед усіх учасників конкурсу, а саме – майже 45 мільйонів гривень. Це на 6 мільйонів більше, ніж могло бути, якби на першого переможця тендеру не надійшла скарга про нібито відсутність усієї потрібної документації для укладення договору. Другого виконавця також не затвердили через проблеми з документами, а він пропонував за свою роботу 40 мільйонів. Причому обидва рази причини відмови були досить неоднозначними, де претензії швидше стосувалися технічного формулювання, ніж реальних недоліків.

Власне, тепер місту доведеться переплатити за ремонт Рівненської 6 мільйонів. Така ж ситуація нещодавно була з вулицею Кармелюка, коли «Євродор» посунув двох перших підрядників через якісь несуттєві проблеми в документах, а за роботу висунув ціну на 7 мільйонів більше. І керівництво Чернівців прийняло пропозицію, адже інших варіантів не залишалося. Тож постає питання, чому вже два рази поспіль «Євродор» виграє тендер по завищених цінах? Кому вигідно, щоб місто переплачувало майже 14 мільйонів гривень на ремонті двох вулиці?

І останнє: ще під час перебування на посаді міський голова Олексій Каспрук і міська рада судилися з фірмою через ремонт проспекту Незалежності, де вона також виконувала роботи, вимагаючи 18 мільйонів гривень. Хоча вони не були прописані в договорі та підтверджені документально.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.