Субота, 18 Травня, 2024

Чому Хотинську ремонтуватимуть взимку? Бешлей і Продан виправдовуються

Наразі у Чернівцях розпочали масштабну дорожньо-ремонтну реконструкцію вулиці, протяжність якої сягає 4 кілометрів, а обсяги потенційних робіт змушують виконавців братися за голови. Мова йде про Хотинську, ремонт якої довгий час відкладали і через важкість, і через відсутність необхідного фінансування у більш як 200 мільйонів гривень. Цього року кошти знайшли, підрядника, готового взяти на себе відповідальність, теж, і в жовтні були закладені перші наріжні камені до майбутнього результату. Проте у чернівчан виникли запитання, чому відповідальний орган міської ради відтягував початок ремонту і вирішив проводити настільки серйозні роботи в середині осені та взимку. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

Відповідь містянам дали під час останньої сесії директор Департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей і секретар Чернівецької міської ради Василь Продан. За їхніми словами, хоч ділянка дійсно дуже протяжна і важка для реалізації, проте ще до того, як дійде час на ремонт власне дороги, необхідно здійснити чимало супутніх змін і реконструкцій. Зокрема, поміняти каналізаційні мережі, облаштувати нові тротуари тощо. Тобто земляних робіт вистачає і без укладення асфальту. І всі ці недоліки можна усувати навіть взимку, коли навколо купи снігу.

У підрядника є вся необхідна техніка, яка може розчищати завали. Звісно, робітникам буде непросто, але на те і потрібні професійні фахівці, яких не злякати поганими погодними умовами. До того ж, у рішенні пришвидшити ремонт зіграла роль суто практична причина з точки зору фінансування. Оскільки 200 мільйонів дає Уряд України,то для цього йому потрібно надати акти виконаних робіт, тобто доказ того, що ремонт зроблено по факту. Саме тоді підряднику заплатять, а поки він працюватиме під чесне слово центральної влади.

Тож Володимир Бшлей і Василь Продан запевняють, що зима не змусить припинити початий ремонт і не додасть непереборних затримок під час роботи. Вулицю Хотинську обіцяють повністю завершити до 1 серпня 2021 року.    

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.