Вівторок, 16 Липня, 2024

На Хотинщині відкрили амбулаторію

У селі Недобоївці, що розташоване на Хотинщині, відкрили нову сучасну амбулаторію. Для жителів громади тут працюватиме два лікаря. В новій амбулаторії облаштували зручні маніпуляційні, оглядові та чотири ліжка для денного стаціонару, де людям зможуть надавати кваліфіковану допомогу у разі необхідності. Далі пише “chernivtsi-future.com.ua“.

Заступниця голови Чернівецької державної адміністрації Наталія Гусак повідомила, що з появою нової амбулаторії мешканцям об’єднаної територіальної громади буде простіше і комфортніше турбуватися про здоров’я і проходити щорічні медогляди.

«Протягом року медицина в селах Чернівецької області стала потужнішою. Про це свідчать кількість укладених декларацій з сімейними лікарями і ситуація, що склалася внаслідок карантину та COVID-19. Сімейним лікарям довелося брати на себе значну частину турбот про хворих пацієнтів», – додала Наталія Гусак.

Завідувач Недобоївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Вадим Колісник зауважив, що раніше, в старій будівлі були менші кабінети. Зараз же кімнати просторі і добре освітлені. Нинішній вигляд та оснащення амбулаторії цілком відповідає стандартам європейської сімейної медицини.

Також Вадим зазначив, що в приміщенні є швидкісний інтернет, комп’ютери, нове обладнання та меблі. Окрім цього, тепер в амбулаторії є сучасне діагностичне обладнання та міні лабораторія , що допоможуть з легкістю виявляти хвороби та вчасно їх лікувати.

Для зручності медичного персоналу створили кімнату для відпочинку. Саме там лікарі зможуть відновити сили під час обіду чи після важкого робочого дня.

Нагадаємо, що амбулаторія у селі Недобоївці щорічно надає послуги понад трьом тисячам жителів об’єднаної територіальної громади.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.