Субота, 18 Травня, 2024

Масовий ремонт вулиць у Чернівцях триває: Продан обіцяє ідеальні дороги

2020 рік можна сміливо назвати роком початку масових ремонтних робіт на дорогах і вулицях Чернівців. Міська рада оголошує тендер за тендером для пошуку підрядників, які візьмуться за капітальну реорганізацію чи ж просто косметичний ремонт ділянок. Ті вулиці, які могли роками перебувати у «вбитому» стані, чекаючи, поки на них звернуть увагу владні структури, знайшли, нарешті, виконавців, що зголосилися повернути місту мало не ідеальний вигляд. Звісно, не всі дороги зможуть відремонтувати швидко, особливо це стосується Руської, Рівненської, Хотинської тощо. Проте радує те, що до них таки добралися. Чернівчани чекали десятиліття, тож зможуть потерпіти ще один-два роки. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

Велику долю втручання взяв на себе секретар міської ради Василь Продан. Він ініціював тендери і початок ремонту на багатьох вулицях міста, контролює як виконання робіт, так і вчасне, вдале завершення. Зокрема, депутат розповів, які має плани на найближчий час і майбутню перспективу у цій справі. Наприклад, за один місяць є реальна можливість довести до кінця ремонти вулиці Київської, частину вулиць Заставнянської, Дзержика та Зарожанської. Вулиці Рокитнянська та Кармелюка якраз доробляються, тож скоро можна буде без зайвих проблем проїхатися і пройтися по цих ідеально рівних ділянках міста.

Щодо Хотинської та Рівненської, одних із найбільш пошкоджених центральних дорогах Чернівців, то всі бюрократичні процедури завершені, тендери пройшли вдало, підрядники готові працювати, навіть кошти держава виділила, от тільки ще не надала для користування. Василь Продан запевняє, що контролює та моніторить цей момент, і як тільки гроші з’являться на рахунку міського бюджету, їх одразу реалізують.

Ще один амбіціозний план секретаря – вулиця Героїв Майдану. Хоч вона не сильно пошкоджена на фоні більш серйозно розбитих доріг, але невеликої реконструкції потребує. Як тільки мале об’їзне кільце навколо колишньої Червоноармійської буде відремонтоване, Продан візьметься за часткове відновлення вулиці Героїв Майдану. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.