Четвер, 25 Квітня, 2024

Фільтри-глечики для води VS вбудовані фільтри: переваги користування для чернівчан

Яка різниця між фільтрами-глечиками для води та вбудованими пристроями? Завдяки різноманітним домашнім системам очищення, присутнім у будинках чернівчан, важливо розуміти можливості фільтрації та різницю між ними, щоб вибрати найкращий домашній фільтр для своєї родини й домогосподарства. Спробуємо розібратися, чим відрізняються між собою дві загальноприйняті домашні фільтрувальні системи – фільтри-глечики для води та вбудовані пристрої для її обробки.

Переваги фільтрів-глечиків

Ці ємності наповнюються водопровідною водою, яка повільно проходить крізь фільтр всередині, залишаючи відфільтровану воду на дні глечика готовою до пиття. Хоча фільтрувальні глеки є зручними і відносно недорогими, вони мають обмеження щодо довговічності та продуктивності.

Більшість таких пристроїв зосереджуються на видаленні хлору за допомогою активованого вугілля. Хоча мінімізація хлору з води може покращити її смак, метод активованого вугілля непридатний для видалення більшості інших забруднень, яких здатні позбутися деякі інші домашні системи фільтрів. Оскільки в природі активоване вугілля схильне до утворення вапняного нальоту та накопичення бактерій, фільтри у глечиках слід часто замінювати.

Також ємність самого глека обмежена. Процес наповнення може зайняти деякий час, оскільки вода повинна пройти крізь фільтр, перш ніж буде готова до споживання. Для сімей, які п’ють рекомендований щоденний об’єм води, використовують відфільтровану воду для гарячих напоїв, приготування їжі та інших потреб вдома, глечик для фільтра може вимагати постійного поповнення. Інша справа, що такі ємності досить компактні, їх легко переносити за необхідністю на далекі відстані, що не дозволяють вбудовані системи.

Вбудовані фільтри для води

Вбудовані фільтри для води, також відомі як фільтри для води під раковиною, встановлюються поза полем зору під кухонною стільницею, забезпечуючи миттєве фільтрування води прямо з-під крану без очікування протікання рідини через фільтр, як у випадку глечика. На відміну від них, які часто зосереджуються лише на видаленні хлору, вбудовані фільтри дозволяють воді протікати через свою керамічну структуру, ефективно видаляючи > 99,99% забруднень, таких як бактерії, цисти та частинки шкідливих речовин. Керамічні фільтри виготовляються з крихітної структури пор розміром менше 1 мкм, що забезпечує бар’єр навіть для найдрібніших частинок.

Вбудований фільтр для води є чудовим варіантом, якщо ви шукаєте непомітне рішення, що не видно в полі зору, або якщо у вас на кухні обмежене місце на стільниці. Вони зручні та прості в установці, з швидкозмінною конструкцією для зручності заміни керамічної свічки фільтру. На відміну від глечиків, які вимагають регулярної заміни фільтра, керамічні свічки для фільтрування води працюють на повну потужність від шести до дванадцяти місяців.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.