Понеділок, 20 Травня, 2024

Новий крок Михайлішина до сердець чернівчан: ремонт амбулаторії на Роші

Ще ніколи чернівчани не були настільки облюбовані увагою, допомогою та підтримкою депутата міської ради Віталія Михайлішина, як під час передвиборчої кампанії у 2020 році. Місцеві вибори змусили кандидата у мери згадати, що Чернівці мають чимало зовнішніх і внутрішніх проблем, особливо багато моментів, що тягнуться вже роками, проте ніхто не береться їх вирішувати. Що ж, скаржитися на високу ініціативність немає сенсу, оскільки за останній місяць населення отримало від депутата стільки громадської активності, скільки не було ніколи до цього часу. Поки є можливість, користуймося протягнутою рукою. Ніхто ж не змушує в обов’язковому порядку віддавати свій голос саме за нього. Проте налаштований Віталій Михайлішин саме на такий результат і ефект від своїх дій. Що зробив кандидат цього разу, читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

У мікрорайоні Роша розташована Амбулаторія №2 Центру первинної медико-санітарної допомоги. У 2020 році закладу виповнюється 15 років, і за весь час свого існування він встиг втратити свій першопочатковий вигляд. У 2015 році почалася загальна реконструкція установи, яку ініціювали та підтримали фінансово Віталій Михайлішин і депутат Валерій Найдиш. За цей період вдалося замінити старі вікна на енергозберігаючі, відремонтувати дах і підлогу, закупити ліжка денного стаціонару та медичне обладнання, зробити косметичний ремонт. Погодьтеся, немало.

Ремонтні роботи планують повністю завершити до кінця поточного року, чому обіцяє сприяти Михайлішин. У перспективі – облаштувати приміщення амбулаторії під вимоги інклюзивності, що насправді дуже похвально, зважаючи на низький рівень доступності багатьох місць Чернівців для людей з особливими потребами. Плюс – депутат наголошує на необхідності спеціалізованого транспорту на балансі установи, тобто автомобіля, який міг би оперативно доставляти у заклад пацієнтів, які самостійно добратися не мають змоги. Цей пункт плану хочуть виконати вже у наступному році.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.