Четвер, 23 Травня, 2024

«Картка чернівчанина»: що це і як нею користуватися?

Жителі міста Чернівці можуть персоніфікуватись за допомогою так званої «карти чернівчанина». Таку карту можна використовувати у багатьох цілях: для отримання різноманітної соцпідтримки, послуг та сервісів, пише chernivtsi-future.com.ua.

Які послуги надає «Картка чернівчанина»?

Запроваджена «Картка чернівчанина» дозволяє жителям міста в одному ресурсі зберегти, зібрати, обробляти та використовувати карту в потребах обміну інформації, щоб оплачувати проїзд, получати пільги, обробляти банківські дані та використовувати в різноманітних цілях. «Картка чернівчанина» ідентифікує кожного жителя міста. Дані, інформація про власника збережена в такому зручному форматі, тим самим дозволяючи у багатьох ситуаціях не користуватися іншими документами чи, наприклад, готівкою, щоб оплатити проїзд громадським транспортом.

Отримати картку насамперед можуть жителі Чернівців та пільгова категорія громадян, яка кожного місяця отримує соціальні виплати з коштів бюджету міста. Згодом планується розширити коло людей, які зможуть виробити «Картку чернівчанина» та використовувати її для задоволення тих чи інших потреб.

Як можна отримати «Картку чернівчанина»?

Процедура вироблення та одержання «Картки чернівчанина» є доволі простою. У першу чергу, ви повинні бути жителем міста та зареєстрованим у Чернівцях. Тоді вам необхідно всього-на-всього звернутися до банку, щоб відкрити соціальний рахунок, та заповнити заяву, яка дозволить вам отримати картку. Із собою ви повинні мати копію паспорта, реєстраційного номера облікової картки платника податків, копію посвідчення, яке засвідчує ваше право на отримання пільг, та вашу фотографію.

Переваги «Картки чернівчанина»

Із початку запровадження «Картка чернівчанина» наділена низкою переваг:

  •  зручний формат: «Картка чернівчанина» являє собою електронну пластикову картку;
  • надає можливість багатофункціонального використання. За її допомогою можна не лише отримувати соціальну допомогу, пільги, але й розраховуватися в громадському транспорті, ідентифікувати особистість тощо;
  • забезпечує зручний обмін даних;
  • підтримка додатків, які надають та забезпечують соціальні доходи, а також інші сервіси та послуги;
  • можливість використовувати у будь-якому банкоматі, оскільки картка є частиною міжнародних систем VISA або MasterCard;
  • «Картка чернівчанина» автоматизує процеси обслуговування клієнтів;
  • дозволяє ефективніше розпоряджатися міським бюджетом;
  • є зручною та простою у користуванні, процедура отримання картки є також легкою;
  • «Картка чернівчанина» покращує соціальну підтримку жителів міста.

Впровадження «Картки чернівчанина» у місті є справжнім інноваційним рішеннями, яке не лише зменшує кількість процедур, які громадяни виконують щоденно, але й полегшує життєдіяльність чернівчан.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.