Понеділок, 20 Травня, 2024

Чернівчанам повернули пільговий проїзд у маршрутках і соціальний проїзний

На засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради було прийнято одноголосне рішення про повернення пільгових перевезень у маршрутних автобусах. Ця можливість існувала до початку карантину та режиму спеціальних перевезень, але тепер, коли безкоштовний проїзд повернули у електричний громадський транспорт, депутати вирішили довести справу до логічного завершення. Обидва проекти ініціював кандидат у мери Чернівців Віталій Михайлішин, до якого, за його словами, постійно зверталися малозабезпечені чернівчани з проханням посприяти відновленню пільг. Він обіцяв допомогти і дотримав слова. Більш детально розповість “chernivtsi-future.com.ua“.

Пришвидшити повернення пільгових перевезень у маршрутках допоміг той факт, що скоро розпочнеться опалювальний сезон, тобто оплата комунальних послуг виросте в рази. І тим містянам, яким щодня доводиться витрачати мінімум 14 гривень за користування громадським транспортом, доведеться обмежувати себе в інших витратах. Тим паче у разі проживання людини у таких мікрорайонах, як Роша, куди тролейбуси не їздять. Тож пільги у маршрутках дуже вчасні.

Вони діятимуть на 17 маршрутах, як і раніше. Звичайно, режим спецперевезень ніхто не відміняв, тому перевізникам доведеться зважати на те, що вони зможуть перевозити лише сидячих пасажирів. Але, як запевняють у міській раді, компенсацію за таких людей виплачуватимуть вчасно і повністю, тож хвилюватися за можливі фінансові втрати приватним підприємцям не потрібно.

І ще одна хороша новина: у Чернівцях анонсували повернення «соціального проїзного», яким могли користуватися містяни у 2011-2013 роках. Цей квиток даватиме змогу малозабезпеченим верствам населення безкоштовно їздити у громадському транспорті не у годину пік, з 10 до 15 години. Зазначимо, якраз у ті роки мером міста був Віталій Михайлішин, а з приходом до влади Олексія Каспрука «соціальний проїзний» відмінили.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.