Неділя, 21 Квітня, 2024

Ми веземо з собою кота – подорож із хвостатими

Отже, ви зважилися на переїзд і берете в дорогу кішку. Як мінімізувати стрес від подорожі? Більшість кішок не люблять залишати звичні місця. Це дуже емоційні тварини, а поїзд, автобус чи літак — скупчення незнайомих людей та джерело неприємних запахів та звуків. Проте при хорошій підготовці вплив цих факторів можна згладити: багато блогерів https://politeka.net/blogs  подорожують зі своїми улюбленцями і діляться корисними порадами.

Як підготувати кішку до переїзду?

Кішку не рекомендують перевозити на руках. Злякавшись, вона може вкусити і подряпати людей. Тому ветеринари радять заздалегідь привчити кішку до переноски. Якщо до від’їзду є небагато часу, постарайтеся, щоб вона звикла до свого дорожнього будиночка. Для цього поставте відкриту переноску в зручне місце, постеліть туди м’яку ганчірочку, покладіть всередину улюблені котячі ласощі. Годуйте кішку поруч, а потім усередині переноски. Так вона знатиме, що це безпечне місце, а смачний корм стане позитивним підкріпленням.

Як наступний етап спробуйте заманювати кішку всередину і ненадовго закривати її в переносці. Після цієї процедури обов’язково пригощайте улюбленицю смакотою. Згодом ваша улюблениця зрозуміє, що переноска не становить небезпеки, і можна буде поступово виходити з нею на вулицю і трохи проїхатися в громадському транспорті або автомобілі.

На таку підготовку може піти щонайменше тиждень. Якщо ви не маєте часу, то хоча б почніть давати кішці легкий заспокійливий засіб за день-два до від’їзду або придбайте в дорогу заспокійливий нашийник з лавандою та феромонами.

Кішки та транспорт — особливості перевезення

Якщо ви подорожуєте автомобілем, не дозволяйте кішці самостійно по ньому переміщатися. Ресурс https://politeka.net/ часто повідомляє про випадки, коли кішка, що раптово кинулася на водія, була причиною аварії. У тривалу подорож захопіть із собою лоток та звичний для улюбленця наповнювач. Часто котів укачує в автомобілі, тому перед дорогою можна дати спеціальну пігулку від нудоти.

Для пересування поїздом або літаком уважно вивчіть вимоги перевізника, оформіть необхідні документи. Якщо дорога буде довгою, обов’язково запасіться водою та кормом. Не будуть зайвими ветеринарні пелюшки та вологі серветки: від стресу деякі кішки можуть мимоволі випорожнюватися.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.