П’ятниця, 21 Червня, 2024

Стало відомо, скільки платитимуть школярі за проїзд у чернівецьких маршрутках

У Чернівцях ухвалили рішення щодо вартості проїзду у міських автобусах для школярів. Міська рада вчора, 8 лютого, підписала меморандум з перевізниками щодо того, скільки будуть платити за користування транспортом у місті пільгові категорії та зокрема учні шкіл. Далі на chernivtsi-future.

Про це на сторінці у фейсбуці написав заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль. Посадовець зазначив, що вартість користування маршрутними автобусами для учнів ліцеїв та шкіл буде становити 5 гривень. При цьому для учасників бойових дій та родичів загиблих під час проведення ООС проїзд буде безкоштовним. 

Підняли ціни на проїзд у маршрутках з 1 лютого, а відповідне рішення було прийняте на засіданні виконкому 11 січня. Після затвердження ціни на проїзд у маршрутках в розмірі 9 гривень, була створена робоча група для розгляду оптимальної вартості проїзду для пільговиків та дітей. 

Електронний квиток на проїзд: що відомо

Як зазначив Ігор Крохмаль, робоча група вирішила запровадити електронний квиток для пільгового тарифу. При цьому був підписаний договір про взаємодію та співпрацю між виконавчим комітетом міськради і перевізниками, які здійснюють регулярні перевезення на автобусних маршрутах міста. 

Їхати за пільговим тарифом учні шкіл та ліцеїв зможуть лише до 31 травня, а учасники бойових дій та сім’ї загиблих до часу, коли буде впроваджено електронний квиток. Запустити в роботу електронний квиток планують до кінця 2022 року. 

Наразі на сайті міської ради збирають скарги та пропозиції через регуляторний акт щодо проєкту рішення “Про впровадження та функціонування автоматизованої системи обліку оплати проїзду в громадському транспорті”.

Нагадаємо, з 1 лютого вартість проїзду в маршрутках Чернівців зросла до 9 гривень і багатьох чернівчан це обурило, адже якість транспорту у місті на їхню думку є невідповідною. Як зазначили самі перевізники, однією з причин підняття вартості проїзду є те, що колишньої вартості у 7 гривень не вистачає для оновлення транспорту та розвитку підприємства.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.