Неділя, 21 Квітня, 2024

Вулицю Кармелюка у Чернівцях нарешті капітально відремонтують

Багатостраждальна вулиця Кармелюка нарешті отримає свій довгоочікуваний капітальний ремонт. Секретар міської ради Чернівців Василь Продан разом із директором Департаменту житлово-комунального господарства Володимиром Бешлеєм повідомили, що на зазначеній ділянці вже тривають ремонті роботи. Антимонопольний комітет визнав третього переможця офіційного тендеру – компанію «Євродор» – яка одразу розпочала виконувати планові огляди і першочергові підготовчі завдання. Деталі розповість chernivtsi-future.com.ua.

Наразі ремонтують дорогу на ділянці від вулиці Винниченка до Руданського: на об’єкті проводять фрезерування старого покриття, а також демонтують бордюри. У зв’язку із цим змінено маршрут автобусу 9А, який деякий час курсуватиме через вулиці Яську та Винниченка. Хоча і на останній також частково неможливо пересуватися, оскільки розпочалися і досі тривають ремонтні роботи на залізничному переїзді, а саме його асфальтування.

За словами Василя Продана, він розуміє, що завершити капітальний ремонт і відновити маршрут громадського транспорту (як і приватного) потрібно у найкоротші терміни, які не вплинуть на якість виконання. Секретар обіцяв, що жодних затягувань не потерпить, працівники перебуватимуть на об’єкті постійно, роботи триватимуть без вихідних і перерв. Для цього були надані відповідні вказівки Володимиру Бешлею.

Нагадаємо, що навколо ремонту вулиці Кармелюка точилися чималі «пристрасті». Роботи могли розпочати значно раніше, якби на двох переможців тендеру до Антимонопольного комітету не надходили скарги. Через це офіційне підписання договору із підрядником затягнулося на місяці. Нарешті тендерний комітет Чернівецької міської ради визначив нового переможця – компанію «Євродор», яка, до речі, запропонувала на торгах найбільшу суму за виконання робіт – 47 мільйонів гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.