П’ятниця, 19 Липня, 2024

Віталій Михайлішин взявся облаштовувати райони Роша і Клокучка

За останні півтора місяця, відколи розпочався виборчий процес, кандидат у мери Чернівців і депутат міської ради Віталій Михайлішин встиг зробити для громади міста і загалом Чернівців чимало потрібних справ, які вимагали нагального вирішення. Його почали називати «людиною справи, а не слова», адже майже всі свої обіцянки, які чиновник давав під час зустрічей з мешканцями чи на сесіях у Ратуші, він негайно виконував. От і зараз Михайлішин знову звернув свою увагу на мікрорайон Роша, де вистачає невирішених проблем. Цього разу там ініціативою депутата, хоч і за проханням місцевих жителів, змінили старе вуличне освітлення. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Чернівчани, які проживають на Роші, попросили Віталія Михайлішина посприяти осучасненню освітлення. Там стояли мінімально потужні старі ліхтарі, які вночі майже не допомагали своєю наявністю вздовж дороги. Дітям, батькам з колясками, літнім людям доводилося мало не навмання просуватися тротуарами, а продекуди навпростець проїзною частиною з увімкненими карманними ліхтариками, щоб хоч якось освітити шлях. Мешканцям набридло так жити і вони попросили Михайлішина про допомогу. Уже 19 жовтня протягом дня на Роші встановили сучасні економні LED-ліхтарі з гарантією.

Поговоривши у той день з містянами, депутат дізнався про ще одну проблему району – відсутність хорошого дитячого садочка. Він обіцяв скласти проектно-кошторисну документацію, представити її на розгляд міської ради, і коли на сесії затвердять реконструкцію, особисто стежити за процесом перебудови старої будівлі у новий інноваційний садок.

Тоді ж Михайлішин поїхав на Клокучку, аби розповісти місцевим про ту ініціативу, реалізація якої вже запущена. Мова про облаштування на земельній ділянці площею 0,1596 га позаду будинку 50-Б громадського простору із зоною відпочинку для дітей та дорослих. Всі офіційні документи на проект складено та затверджено, тож наразі справа за втіленням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.