Субота, 18 Травня, 2024

У чернівецьких тролейбусах можна буде платити за допомогою Bluetooth-додатку

Чернівчани мають змогу протестувати нововведення у громадському транспорті, точніше – у тролейбусах. Мова йде про безготівкову оплату за проїзд за допомогою телефонного додатку EasyWallet та функції Bluetooth. Ще в докарантинні часи Чернівецьке тролейбусне управління планувало облаштувати транспорт приладами для безконтактного розрахунку, аби пришвидшити процес оплати і полегшити його як для користувачів тролейбусів, так і для кондукторів. Проте ініціативу зупинила пандемія коронавірусу. Та й міська рада не поспішала виділяти кошти на фінансування. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

Сьогодні комунальне підприємство шукає способи убезпечити громадян від постійного передавання грошей з рук у руки, контактування із співробітниками транспорту тощо. Тому нагальна потреба створити можливість безготівкової оплати пришвидшила появу у Чернівцях додатку EasyWallet. Користуватися його функціями досить просто: варто лише завантажити на свій смартфон, зареєструватися, увімкнути Bluetooth і, слідуючи вказівкам, здійснити оплату.

Корисно і зручно те, що квитанція з підтвердженням оплати одразу з’явиться на екрані, який ви можете показати кондуктору як факт свого законного проїзду. Валідувати квиток додаткового не потрібно, тож будь-які контакти з іншими людьми справді повністю відсутні. За словами Володимира Середюка, заступника Чернівецького міського голови, всередині салону тролейбуса будуть встановлені додаткові датчики, які одразу зчитуватимуть інформацію за допомогою Bluetooth та з легкістю і швидко здійснять оплату.

Зрозуміло, що окрім користі для містян у плані меншої ймовірності захворіти на коронавірус, важливість цієї послуги ще й у підвищені фінансової грамотності населення. Плюс – міська влада зможе легко рахувати пасажиропотік та керувати ним. Тож жодної більше паперової статистики та звітування. До речі, розробники EasyWallet зробили невеликий подарунок усім новим користувачам: перші п’ять безкоштовних білетів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.