Субота, 18 Травня, 2024

У Чернівцях з’явиться муніципальна поліція? Продан готує проект рішення

Секретар Чернівецької міської ради Василь Продан, який тимчасово виконує обов’язки мера, оголосив про намір створити у місті муніципальну поліцію, тобто підрозділ правоохоронних органів, які будуть підпорядковуватися безпосередньо чернівчанам, зважати на їхні колективні бажання та працювати на благо і користь населення. Про подію повідомляє chernivtsi-future з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Такий намір депутат висловив на сесії міської ради у зв’язку зі вчорашніми подіями стосовно громадського транспорту. Василя Продана обурили дії патрульної поліції, яка примусово зупинила курсування тролейбусів і маршруток по місту, тоді як рішенням міської ради їм було дозволено працювати у режимі спеціальних перевезень. Співробітники поліції керувалися рекомендаціями Кабінету Міністрів України стосовно карантинних обмежень у «червоних» зонах небезпеки, на що Василь Продан наголосив, що рекомендації – це не зобов’язання.

Тож секретар підготує проект рішення про створення муніципальної поліції, яка не буде зважати на центральну чи місцеву владу, а керуватиметься громадською думкою. Чи підтримають ініціативу у міській раді, дізнаємося на найближчій сесії.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.