Четвер, 23 Травня, 2024

У Чернівцях збільшилася кількість громадського транспорту через відкриття шкіл

Чернівці перейшли з «червоної» зони у «помаранчеву», що означає деяке послаблення карантинних обмежень. Зокрема, від учора, 21 вересня, у місті запрацювати в очному режимі навчальні заклади. У зв’язку із цим, заступником Чернівецького міського голови Дмитром Сірманом було ініційовано збільшення кількості громадського транспорту, як тролейбусів, так і маршруток, аби розвантажити можливі черги на зупинках і кількість людей у машинах. Повідомляє chernivtsi-future з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

За словами директора Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Володимира Бешлея, сьогодні на маршрути виїхали 60 тролейбусів (зазвичай їх курсує 40-46) і більше 90 маршруток (порівняно із 70 раніше). Також на маршруті №2 вранці курсує шкільний тролейбус «Діти» (йдеться про червону «гармошку» № 398), який їздитиме щодня о 7:45 год. від кінцевої зупинки «Гравітон» в напрямку Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Зазначимо, що з 21 вересня у Чернівцях запрацювали 39 шкіл та 46 дитячих садочків. Причому це ще не вся кількість навчальних закладів, деякі вирішили зачекати тиждень, а вже потім організовувати очне відвідування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.