П’ятниця, 21 Червня, 2024

У Чернівцях з лютого ціна на проїзд становитиме 9 гривень

У Чернівцях зросте ціна на проїзд у маршрутних автобусах. Вартість однієї поїздки виросте з 7 до 9 гривень. Піднімуть ціну уже з 1 лютого. Таке рішення прийняли на засіданні виконкому Чернівецької міської ради. Далі на chernivtsi-future.com.ua.

Рішення про підняття ціни на проїзд прийняли з другої спроби. За таке рішення проголосували 8 з 15 членів виконкому, 2 при цьому утрималися. 

Також було прийняте рішення щоб незабаром міська рада встановила тариф для учнів шкіл та технікумів або коледжів у розмірі 4 гривень або ж взагалі безкоштовно. Безкоштовно можливо будуть перевозити і учасників бойових дій.

Разом зі збільшенням ціни на проїзд, перевізники також мають забезпечити відповідні умови та стан маршрутних автобусів, розмістити інформацію про пільги та графік руху. Також водії повинні будуть обов’язково видавати квитки.

Чернівчани збільшенням ціни на проїзд у маршрутках дуже обурені, адже стан більшості автобусів незадовільний і багато містян не розуміють за що будуть платити 9 гривень, проте рішення міська рада вже ухвалила.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.