П’ятниця, 21 Червня, 2024

На вулиці Кармелюка мешканці відкачують воду з підвалів через ремонт дороги

Вулиця Кармелюка у Чернівцях наразі перебуває у стані капітального ремонту. Компанія «Євродор», яка виграла тендер на проведення робіт, нещодавно займалася асфальтуванням дороги, після чого у мешканців вулиці стався неприємний казус – їхні підвали затопило водою з каналізаційних мереж. Причому до такого рівня, що довелося викликати фахівців з водоканалу, які спецтехнікою відкачували рідину з приміщень. Навіть зараз на вулиці чергує спецавтомобіль «Кріт», який у разі потреби одразу ліквідує проблему. Чому ремонт призвів до підтоплення осель чернівчан, читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Мешканка вулиці Кармелюка Оксана Худековська, як тільки помітила воду у своєму підвалі, одразу звернулася до Департаменту житлово-комунального господарства. Там її перенаправили зв’язатися з «Євродором», проте ні керівництво, ні підлеглі на зв’язок не виходили. Далі чернівчанка попросила про допомогу комунальне підприємство «ЧернівціміськШЕП», яке відповідає за стан зливних мереж, проте після перевірки стало зрозуміло, що проблема не в мережі, а забитій каналізації. Сталося це через зсув частини дороги під час асфальтування, що і забило труби. Висновок – неякісні ремонтні роботи підрядника.

З компанією жителям вулиці Кармелюка так і не вдалося поговорити. Проте Володимир Бешлей, директор Департаменту ЖКГ, відреагував на проблему та обіцяв розібратися особисто. За його словами, ситуація не нова. Під час ремонтних робіт дуже часто доводиться ліквідовувати недоопрацювання підрядників, які нерідко не закривають зливові, каналізаційні та водопровідні мережі, або роблять це неправильно. А якщо зважити на те, скільки коштів отримують за свою роботу компанії, то це взагалі несерйозне ставлення до своїх службових професійних зобов’язань.

Зазначимо, що окрім проведення робіт на вулиці Кармелюка, «Євродор» обрали для капітального ремонту ще деяких доріг у Чернівцях. Будемо сподіватися, що там подібні проблеми не виникатимуть.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.