Неділя, 21 Квітня, 2024

Михайлішина не зупинити: депутат допомагатиме Чернівецькому тролейбусному управлінню

За ремонтами доріг наглядатиме. Завершення будівництва нового футбольного стадіону обіцяв. Позов до Адміністративного суду в Києві на Кабінет Міністрів України написав. Відновлення пільгових перевезень у громадському транспорті та компенсацію перевізникам добився у міській раді. Закупівлі ПЛР-лабораторії для лікарні у Садгорі домігся. Все це про досягнення Віталія Михайлішина перед місцевими виборами-2020. Активність депутата за останній місяць неймовірно вражає, причому у тих питаннях, які раніше мало цікавили кандидата у мери міста від партії «Рідне місто». До чого знову долучився Михайлішин, читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

18 вересня депутат провів зустріч із працівниками Чернівецького тролейбусного управління. Він поспілкувався з директором ЧТУ, співробітниками, дізнався про нагальні потреби комунального підприємства, проблеми, які всіх наразі хвилюють, та наобіцяв свою підтримку й допомогу у більшості питань. Зокрема, йшлося про виплати заробітних плат, які досить довго затримують через відсутність як місцевого фінансування, так і достатнього заробітку підприємства. Михайлішин запевнив, що вже наступного тижня усі працівники отримають зарплати, а протягом тижня-двох будуть знайдені 1,5 мільйона гривень для закупівлі зимових шин.

Окрім того, депутат підніме у міській раді питання про виділення з бюджету коштів на оплату лізингу. Не обійде стороною також фінансування ремонту тролейбусів та адміністративного корпусу ЧТУ. Ще одна нагальна потреба – тепла форма для водіїв і кондукторів, а також спеціальні комбінезони для техніків. Всьому цьому обіцяв посприяти Віталій Михайлішин. Йшлося навіть про отримання ліцензії на власний збір тролейбусів, що наразі має, наприклад, Вінницьке тролейбусне управління.

Під час зустрічі депутат нагородив співробітників підприємства грамотами і нагородами. Оскільки на час карантину припав День працівника житлово-комунального господарства, традиційного відзначення кращих команд не провели. 18 вересня Михайлішин зробив це особисто.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.