Понеділок, 20 Травня, 2024

Ідеї практичної розбудови Чернівців від «Єдиної Альтернативи»

Наприкінці липня відбулася друга зустріч представників громадської організації «Єдина Альтернатива» з колишнім міністром економічного розвитку і торгівля Павлом Шереметою. Нагадаємо, що близько двох тижні тому активні громадські діячі Чернівців уже організовували подібне зібрання, на якому окреслювали основні проблеми міста і обговорювали сфери діяльності та розвитку, над якими треба працювати. Більш детально дізнайтеся про подію у матеріал на chernivtsi-future.com.ua.

У планах «Єдиної Альтернативи» провести чотири такі зустрічі, на яких із підтримкою Павла Шеремети активісти вирішуватимуть питання розвитку Чернівців і шляхи отримання бажаних результатів. Власне, 31 липня, на другій із чотирьох зібрань, небайдужі чернівчани, громадські діячі, лікарі, вчителі, ветерани бойових дій, волонтери, підприємці, будівельники, ІТ-спеціалісти тощо говорили про те, які практики могли б працювати в Чернівцях та як створити свої власні, які дали б змогу місту стати брендом та мати власну візитну картку.

Найперше йшла мова про розвиток туристичної привабливості. Наприклад, у Чернівцях чималий культурно-історичний фонд, деякі об’єкти – навіть під охороною ЮНЕСКО, тоді як місто жодним чином цим не апелює і не використовує в інтересах розвитку туризму. По всій Україні відбувається процес брендування міст, містечок, сіл, селищ міського типу, озер, але до Чернівців ця тенденція досі не добралася.

Звичайно, не оминули питання громадського транспорту, нічного освітлення, відсутності просторів для різноманітної діяльності, зменшення кількості інвесторів та інше. Згадали про одну із візитівок Чернівців у культурному плані – Міжнародний поетично-літературний фестиваль Meridian Czernowitz. На жаль, він функціонує тільки завдяки авторам, які не мають жодної підтримки від міської ради. Теж саме стосується привабливості для іноземних компаній та масових міжнародних форумів, яким буквально немає місця, щоб приїжджати у Чернівці та організовувати тут свої події.

Наступного тижня учасники «Єдиної Альтернативи» підсумують все сказане і підберуться до фінансових аспектів роботи міської ради, що не останнім чином визначає шляхи розвитку міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.