Неділя, 21 Квітня, 2024

Чорний iPhone 11 для чернівчан як зразок витонченості, стилю та кошерності

Восени 2019 року на традиційному заході анонсування продуктів, Apple оголосила, що 20 вересня були випущені iPhone 11, 11 Pro і 11 Pro Max. Попередні замовлення почалися 13 вересня. Ми впевнені, зараз вже багато хто встиг випробувати цей флагман серед всіх смартфонів – iphone 11 128gb black, знайшовши в ньому як чимало достоїнств, так і якісь суб’єктивні недоліки. Розглянемо, чому варто звернути увагу на цю модель iPhone.

Особливості iPhone 11

У камері передбачено ширококутні та надширокі лінзи. Ця функція дає користувачам можливість налаштовувати кадрування і масштабування після того, як фотографія зроблена. Також присутній новий нічний режим, який включається автоматично, щоб зробити фотографії яскравішими в умовах низької освітленості та зменшити шум. Смартфон також оснащений Smart HDR наступного покоління.

QuickTake – це нова функція відео, яка спрощує зйомку відео шляхом тривалого натискання на кнопку камери. Якість відео – 4K при 60 кадрах в секунду, а також є можливість сповільненої та покадрової зйомки разом з розширеним динамічним діапазоном. Фронтальну камеру розробники оновили до 12 МП з підтримкою ширококутного селфі, коли телефон знаходиться в альбомній орієнтації.

Варіанти зйомки на основну камеру iPhone 11:

  • при звичайному денному освітленні;
  • в темному приміщенні або на вулиці вночі за допомогою додаткових лінз;
  • зі швидкою витримкою для більшої точності фото;
  • розмиваючи задній фон (можна отримати, погравшись з настройками різкості);
  • завдяки гарній стабілізації контролювати колір, насиченість, глибину тощо.

IPhone 11 доступний в шести кольорах: чорному, білому, червоному, фіолетовому, зеленому та жовтому. Хоча багато користувачів сходяться на думці, що саме чорний колір найбільш привабливий та ефектний. Ця модель також має нову обробку з анодованого алюмінію, яка, за словами Apple, є більш міцною.

Відмінності функцій iPhone 11 Pro і 11 Pro Max

Що стосується кольору, це новий опівнічно-зелений колір, оновлений космічний сірий, оновлене срібло і нове золоте оздоблення. Apple також просуває дисплей з більш широким динамічним діапазоном під назвою Super Retina XDR. З чуток, у нього нова система з трьома камерами – трикутний масив лінз в прямокутному виступі.

Apple додала надширококутний об’єктив як на iPhone 11 Pro, так і на Pro Max, який відображається в додатку камери як кнопка 0,5x. Все, що потрібно зробити користувачеві, – це просто зменшити масштаб, щоб побачити більше, і зробити більш широкі знімки, від 0,5x до 2x. у надширококутній діафрагмі f / 2.4 з полем зору 120 градусів.

Apple використовує комп’ютерну фотографію, щоб об’єднати дані фотографій з усіх трьох об’єктивів, щоб поліпшити деталізацію зображення. Технологія під назвою Deep Fusion об’єднує дев’ять зображень з використанням нейромережевого аналізу кожного пікселя. Старший віце-президент по світовому маркетингу Філ Шиллер назвав це «божевільної наукою в області комп’ютерної фотографії».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.