Субота, 18 Травня, 2024

Чернівчани можуть проголосувати за інноваційні проекти, які влада реалізує

Програма «Бюджет участі» існує у Чернівцях з 2016 року. Відтоді чернівчани мають можливість долучатися до модифікації свого рідного міста, пропонувати власні ідеї реорганізацій, інноваційні проекти та плани розвитку, які потім місцева влада буде реалізовувати за кошти бюджету. Тобто кожен охочий, звичайно, повнолітній, громадянин, може подати заявку з ідеєю, як покращити життя у місті, і якщо її узгодять на голосуванні, проект втілять, причому повністю безкоштовно для самого автора. Погодьтеся, непогана спроба виправити ті чи інші слабкі місця Чернівців, які вас турбують. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Так от, 20 жовтня почалося голосування за подані проекти, які будуть реалізовані у 2021 році. До прикладу, у минулому році у «Бюджеті ініціатив» взяв участь 61 проект. Перед тим, як допустити їх на загальне голосування, у міській раді оцінюють та відбирають гідні ідеї, тож у кінцевому підсумку містяни могли обирати своїх фаворитів серед 53 варіантів. Перемогло 17 проектів, на реалізацію який з міського бюджету виділили 15 мільйонів гривень. І всі ці ідеї поступово втілюють.

Цьогоріч епідемічна ситуація не дозволила збільшити фінансування «Бюджету участі» чи хоча б залишити його на колишньому рівні. У 2020 році було виділено всього 9 мільйонів, з яких 3 600 000 гривень кинуть на великомасштабні і довготривалі проекти, а 5 400 000 гривень підуть на реалізацію малих ідей. Голосування триватиме до 5 листопада і відбувається тільки в онлайн-режимі через віднесення Чернівців до «червоної» карантинної зони.

Щоб віддати свої голоси, чернівчанам має бути не менше 16 років, оскільки необхідно зареєструватися на сайті за допомогою паспортних даних. Також є можливість взяти участь у виборі проектів через термінал ПриватБанку у вкладці «Громадський проект». Тож поспішіть долучитися до реформування Чернівців, адже саме у руках містян – обрати ті проекти, які у майбутньому підуть на користь трансформації та розвитку.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.