Субота, 18 Травня, 2024

Біля Калинівського ринку відкриють офіційну автостанцію

Наразі у Чернівцях функціонують три автостанції: Центральний автовокзал за адресою вулиця Головна, 219, автостанція №2 (вулиця Фастівська, 33) та автостанція №3 (вулиця Галицький Шлях, 4А). Основна частина всіх автобусних внутрішньообласних та міжобласних маршрутів зосереджена на Центральній автостанції. Проте курсуючи Україною, чи навіть приїжджаючи у Чернівці спеціально для закупівлі на Калинівському ринку, громадянам було би зручніше завершувати свій маршрут якраз біля необхідного пункту призначення. Це стало поштовхом для ініціювання ідеї відкрити четверту автостанцію безпосередньо біля ринку. Деталі дізнайтеся у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Про необхідність облаштування ще одного об’єкту сполучення говорили вже давно. Нарешті Чернівецька міста рада дала дозвіл КП МТК «Калинівський ринок» на відкриття автостанції за адресою вулиця Калинівська, 13-А. Вокзал носитиме відповідну назву, аналогічну ринку. Звичайно, поки немає жодної проектно-кошторисної документації, завдання побудови у плановому режимі, проте фундамент закладено, всі дозволи отримано, тож зовсім скоро у міській раді оголосять тендер на проведення необхідних будівельних робіт. Розклад руху міжобласних автобусів та міжнародних маршрутів також ще не узгоджено, цим займатиметься управлінням Укртрансбезпеки України в Чернівецькій області.

Говорячи про доцільність четвертої автобусної станції у місті, варто нагадати, наскільки завантаженими бувають дороги Чернівців лише самими автомобілями та громадським транспортом. Через великий потік автобусам доводиться або шукати об’їзні вулиці для швидшого проїзду до Центрального автовокзалу, або ж простоювати у заторах. Тому облаштування біля Калинівського ринку нової точки зупинки маршрутів забезпечить безпеку дорожнього руху, підвищить рівень якості обслуговування і додасть зручності пасажирам для швидшого прибуття на потрібну локацію.

Одразу після відкриття автовокзалу будуть внесені зміни до загального розкладу та схем руху транспорту. Новостворену автостанцію «Калинівський ринок» внесуть у список чернівецьких вокзалів і рекомендуватимуть для прокладання маршруту всім перевізникам.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.