Понеділок, 20 Травня, 2024

Агітація Михайлішина триває: кандидат у мери перевіряє ремонти доріг у Чернівцях

Спочатку Віталій Михайлішин, кандидат на посаду мера Чернівців від політичної фракції «Рідне місто», оглядає будівельні роботи на новоствореному футбольному стадіоні, обіцяючи зовсім скоро офіційне відкриття об’єкту, який будують ще з 2013 року. Потім він ініціює у міській раді повернення пільгового проїзду у громадському транспорті та компенсації за ці послуги перевізникам. Тепер же депутат вирішив зайнятися перевіркою станів ремонтних робіт на дорогах і вулицях міста, також обіцяючи захмарно швидкі дати їх завершення. Здається, кандидат дійсно витрачає весь час і сили, щоб перемогти на місцевих виборах у Чернівцях. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Віталій Михайлішин відвідав ділянку вулиці Кармелюка, яка вже довгий час вимагала термінового капітального ремонту. Роботи розпочали відносно нещодавно, підрядник – компанія «Євродор» – визначила крайній термін здачі в експлуатацію у 2 роки. Як пояснив директор Департаменту житлово-комунального господарства Володимир Бешлей, затяжність обумовлена тим, що вулиця є об’єктом підвищеної складності – СС2. Зокрема, потрібно не просто замінити шари асфальту, а повністю спроектувати нові каналізаційні мережі та водопостачання. Плюс – капітальний ремонт ускладнюється ще й облаштуванням благоустрою вулиці Кармелюка: вкладанням тротуарів, озелененням та освітленням.

Зважаючи на планові обсяги роботи, термін у 2 роки не видається настільки довгим. Проте Віталій Михайлішин думає інакше. Оглянувши об’єкт, поспостерігавши за робочим процесом, оцінивши наявність та працездатність техніки «Євродору», депутат обіцяв, що вже до кінця поточного року підрядник завершить основну частину робіт, тобто мешканці зможуть вільно пересуватися новеньким асфальтом ще до першого снігу. Наскільки об’єктивно правильним є рішення пришвидшити ремонт, зважаючи на важкість перелічених пунктів плану?

Михайлішин продовжує проводити свою агітаційну кампанію, втручається у ті процеси, які раніше, до початку виборчої діяльності, його мало цікавили. Чи вплине його загострене бажання зробити Чернівці кращими на голоси містян під час виборів-2020?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.