Субота, 18 Травня, 2024

Вулиця Хотинська у Чернівцях як зразок продуманого піар-ходу перед виборами

17 вересня у Верховній Раді України проголосували за виділення коштів на ремонт вулиці Хотинської у Чернівцях, яка згідно постанові Кабінету Міністрів №55 «Про затвердження переліку автомобільних доріг загального користування державного значення» є трасою національної та міжнародної важливості. Зазначимо, за попереднім кошторисом на капітальний ремонт потрібно близько 211 мільйонів гривень, з яких 200 млн. виділить держава. Цей законопроект у ВРУ ініціювала народна депутатка з Буковини Олена Лис. Тепер же вона звинувачує місцевих чиновників у самопіарі перед виборами. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

Коли 1 вересня директор Департаменту житлово-комунального господарства Чернівецької міської ради Володимир Бешлей опублікував на особистій сторінці у соціальній мережі Фейсбук допис про оголошення тендеру на ремонт Хотинської, Олена Лис зазначила, що дякувати на це варто не тільки безпосередньо Департаменту ЖКГ, а активній позиції щодо цього питання у парламенті. Незадовго після цього Бешлей відредагував допис і додав у нього подяку Олені Лис, а ще Віталію Другановському, кандидату у мери Чернівців від партії «Слуга народу». Нардепка назвала це піаром і зазначила, що Другановський не має жодного відношення до ремонту вулиці Хотинської.

У свою чергу, Віталій Другановський також опублікував допис у Фейсбук зі словами «Хотинській бути! Ми разом це зробили!», що є неприкритим піар-ходом. Уже на це відреагував Олексій Каспрук, теж кандидат у мери і дійсний очільник Чернівців з 2014 року. За його словами, з 2017 року чимало людей привертали увагу Уряду до необхідності капітального ремонту Хотинської, тож теперішній результат – заслуга цілої когорти небайдужих, а не лише Другановського чи когось конкретного з інших політичних партій. 

Власне, головне з цієї історії – Хотинську дійсно відремонтують, а вияснення того, хто найбільше доклав до цього зусиль, залишимо на совісті наших депутатів. У всякому разі, навряд чи ці конфлікти позитивно вплинуть на рейтинг кандидатів на цьогорічних виборах.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.