Понеділок, 20 Травня, 2024

У Чернівцях повністю відновили всі маршрутні перевезення

На останньому засіданні виконавчого комітету міської ради у Чернівцях, яке відбулося вчора, 4 серпня, було прийнято рішення про відновлення усіх маршрутних перевезень по місту. Тобто до тих маршрутних автобусів, які курсували раніше, додалися ще 12, серед яких такі популярні і важливі для містян як №5, 11, 12 та інші. Повідомляє chernivtsi-future з посиланням на інформаційне агентство «АСС».

Звичайно, всі нові маршрути зможуть працювати лише у режимі спецперевезень. Зокрема, до 10 години ранку скористатися цим транспортом зможуть лише окремі категорії громадян, як от адвокати, учасники бойових дій, члени родин загиблих учасників бойових дій, люди з інвалідністю, діти віком до 10 років у супроводі батьків і всі ті, хто має спеціальний проїзний, довідку з місця роботи або документ, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

З 10:00 до 22:00 проїхати у маршрутках можуть всі інші чернівчани та гості міста. Вартість однієї поїздки не змінилася – 7 гривень. Перелік усіх нових маршрутів наступний: 1, 5, 5-А, 9-А, 11, 12, 23, 29, 33-А, 36, 38 та 43 маршрутки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.