Неділя, 21 Квітня, 2024

Сьогодні запустять опалення у Чернівцях, але не для всіх

22 жовтня у Чернівцях офіційно розпочнуть опалювальний сезон, хоча відчути на собі його дію зможуть далеко не всі чернівчани. Далі на chernivtsi-future.

За розпорядженням секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, спочатку тепло з’явиться у закладах соціальної сфери, тобто лікарнях, дитячих садка, школах тощо, як повідомлялося раніше. А приватні оселі зможуть забезпечити газом тоді, коли будуть погашені борги «Чернівцігазу» перед  «Чернівцітеплокомуненерго», а це кілька десятків мільйонів гривень. Повідомляє про подію з посиланням на офіційну сторінку Василя Продана у соціальній мережі Фейсбук.

Аби вирішити цю проблему, виконавчий комітет проголосував за перерозподіл міського бюджету і виділив на цю потребу 5 мільйонів. Звісно, цього недостатньо для зняття всіх претензій компанії-постачальника газу, але дасть змогу хоча б увімкнути опалення у закладах комунальної власності. Чернівчанам доведеться зачекати, коли керівники обох підприємств дійдуть спільної згоди стосовно заборгованості. Коли це станеться, поки невідомо.  

Як зазначив Василь Продан, на сьогодні до роботи готові всі міські котельні. Але запускати їх будуть поступово і поетапно, аби не перевантажити мережу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.