Субота, 18 Травня, 2024

Опалювальний сезон у Чернівцях досі на початковій стадії: коли подадуть тепло?

Минуло два тижні від того часу, як у Чернівцях оголосили початок опалювального сезону. Але чомусь відчути тепло в оселях до 4 листопада можуть далеко не всі жителі міста. Більше того, чернівецька влада кожного дня обіцяє, що найближчим часом газ з’явиться у трубах, але наступної доби знаходить чергове неправдоподібне пояснення, чому містянам варто ще трішки почекати. Зрозуміло, що причин декілька: як мільйонні борги перед компанією-постачальником, які ніхто не планує погасити, так і постійні аварії на котельнях і підземних мережах. Деталі дізнайтеся у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Заступник міського голови Чернівців Дмитро Сірман розповів, чому два мікрорайони міста досі без опалення. Мова йде про проспект Незалежності (Спорттовари та прилеглі будинки) та вулицю Героїв Майдану. Наразі виявлено поломку на двох котельнях: Південна 1 (там здійснюють заміну магістральних труб діаметром 530 мм) і котельна на вулиці Максимовича. Якраз через ці об’єкти відсутній газ не тільки у приватних будинкам чернівчан, але й у трьох лікарнях міста: Чернівецькій міській лікарні №1, лікарні правоохоронних органів і Чернівецькому обласному клінічному кардіологічному центрі.

Плюс без постачання газу сьогодні кілька шкіл і дитячих садків. Більшість закладів дошкільної та загальної середньої освіти вже опалюються, проте станом на 2 листопада тепло не постачалось у 7 дитсадків. Дмитро Сірман запевняє, що ремонті роботи тривають інтенсивно, тож уже через 2-3 дні котельні запрацюють. Звісно, довіряти непідтвердженим словам чиновника важко, особливо згадуючи недавню ситуацію з водопостачанням, коли ремонт труби затягнувся більш як на два тижні, а майже все місто залишилося без води у трубах.

До речі, на заміну газопровідних мереж і ремонт котелень у Чернівцях витратять близько 30 мільйонів гривень. Ці кошти місто отримало від Європейського банку безпосередньо на зазначені потреби.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.