Вівторок, 16 Липня, 2024

Ремонтні роботи на водозабірній чернівецькій станції триватимуть ще кілька місяців

Унаслідок червневої повені досить сильно постраждав водозабір на станції «Біла», через що доводилося припиняти водопостачання мало не по всьому місту, проводячи екстрені ремонтні роботи. Хоч більшу частину локальних порушень вже виправили, станція все одно не працює, оскільки потрібно провести аварійно-відновлювальні роботи для її оптимального та безперебійного функціонування. «Чернівціводоканал» займався пошуком підрядника, який би взяв на себе відповідальність за цю справу. Більш детально про перебіг події читайте у матеріалі на “Chernivtsi-future.com.ua”.

Водоканал оголосив тендер на ремонтні роботи, у зв’язку із чим вів перемовини із чотирма компаніями. Виграла львівська фірма, яка запропонувала найкращі умови і відповідну ціну за послуги. Проте досвіду подібних робіт підрядник не має, оскільки є відносно молодою компанією, зареєстрованою у Львові в січні поточного року. У переліку виконаних договорів зазначені всього лише три загальною вартістю 5,1 мільйонів гривень. Начальник КП «Чернівціводоканал» Борис Максимюк пояснив свій вибір тим, що ТОВ «Гарнобуд» має у наявності всю необхідну техніку, яка може працювати одночасно. Саме ця умова була визначальною.

Підрядник встановив ціну за послуги у межах 6 мільйонів гривень. Саме таку суму міська рада виділила з бюджету на ремонтні роботи на станції. Проте у Центрі реформ та розвитку, співробітники якого займалися укладанням договору, не впевнені, що кошти виправдані. Наразі остаточно не знають, чи постраждало насосно-силове обладнання на «Білій», тож якщо весь спектр робіт у результаті зведеться до звичайної розчистки водозабірних галерей і прочистки труб, 6 мільйонів витратять дарма.

У всякому разі, фірма-виконавець встановила граничні межі ремонту, а саме півтора місяці. У «Чернівціводоканалі» запевняють, що не будуть обмежувати водопостачання у місті у зв’язку із проведенням робіт, а збільшать навантаження на водогін на Попова, що забирає воду з Дністра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.