П’ятниця, 21 Червня, 2024

Більше 2 десятків вулиць у Чернівцях вкотре залишилися без водопостачання

Відсутність водопостачання у Чернівцях – ситуація не нова, стабільно затяжна і часто повторювана. Мало який місяць обходиться без аварій на водогоні, від невеликих локальних несправностей до серйозних тріщин у трубах, через що чернівчанам доводиться дні чи навіть тижні проводити без рідини, купуючи її у магазинах або цистернах. Якраз останній сценарій проживають містяни мало не тиждень у зв’язку із глибокою тріщиною труби за адресою проспект Незалежності, 116В. Обіцянкам КП «Чернівціводоканал» стосовно термінів залагодження проблеми вірити з кожним днем все важче, оскільки темпи виконання ремонтних робіт не вражають своєю блискавичністю. Більш детально про подію читайте у матеріалі на chernivtsi-future.

За словами співробітників підприємства, склопластикова труба, яку замінили 10 років тому з металевою, не витримала напір води і пустила тріщину діаметром 1000 мм. «Чернівціводоканал» одразу відреагував на аварію, виявивши, що єдиним варіантом ремонту є виготовлення нового відрізку труби. В ідеалі це варто було зробити на фірмі-виробнику, але там справа затягнулася би на місяці-два, чого допустити на підприємстві не могли. Тож вирішили змонтувати деталь власними силами на своїй фабриці. Після завершення трубу одразу завезуть на проспект Незалежності та вмонтують, не зважаючи на погодні умови та інші перепони.

За словами секретаря міської ради Василя Продана, який постійно моніторить процес робіт, фахівці «Чернівціводоканалу» працювали навіть на вихідних, аби якнайшвидше відновити водопостачання людям. Бо настрої чернівчан зовсім не радужні, враховуючі на якій кількості вулиць відсутній цей ресурс. За підрахунками, це число включає мінімум 25 найменувань. На жаль, той факт, що підприємство організувало підвезення води автоцистернами, не рятує ситуацію, оскільки цих пунктів всього три на Чернівці.

Як запевняли раніше, постачання не буде максимум до 10 години вечора 12 жовтня. Як видно, ремонтникам не вдалося впоратися у відведений термін, і містяни змушені й надалі шукати обхідні шляхи отримання води.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.