Субота, 18 Травня, 2024

Нове освітлення у Центральному парку Чернівців – незабаром завершиться реконструкція

У Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка підходить до кінця другий етап реконструкції освітлення, яке потребувало негайної заміни, оскільки капітально не ремонтувалося дуже довгий час. Електрики, що працюють у парку, завжди приводили до робочого стану ті ліхтарі, які виходили з ладу, але вони постійно ламалися через застарілу технологію, несправні підземні кабелі, малопотужні лампочки, заржавілі опори тощо. Тому легше було повністю реконструювати ліхтарі, осучаснити зовнішній вигляд, поставити більш потужні й економні LED-лампи і тому подібне. Більш детально читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

Ініціював облаштування Центрального парку у Чернівцях Департамент житлово-комунального господарства. Керівник Володимир Бешлей «вибив» державну субвенцію у центральної влади розміром 4 мільйони 700 тисяч гривень, частину якої реалізували ще восени минулого 2019 року, залишок розподілили у поточному році. На цю суму заплановано встановлення 145 нових опор та світильників з повною заміною підземних мереж. Кошти повністю надійдуть на рахунок Департаменту ЖКГ до кінця 2020 року, тоді їх зможуть виплатити підряднику за фактом виконаних робіт.

До речі, про них. Минулого року замінили 35 опор та ліхтарів, цього разу масштаб вразив більше. Співробітники до кінця року обкладуть по всьому периметру парку 119 нових ліхтарів з двома лампочками, кожна потужністю 100 Ватт. Для порівняння, під час реалізації першого етапу реконструкції, потужність кожної лампи становила всього 49 Ватт. Ліхтарі з LED-лампами виробили у Польщі, вони мають гарантію 5 років, тож маємо надію на їхню довговічність та якість.

Роботи перебувають на стадії завершення, тому зовсім скоро чернівчани зможуть не боятися гуляти Центральним парком у вечірні та нічні години, адже всі алеї без виключень будуть підсвічуватися. Наразі освітлення є тільки на території атракціонного майданчика, що зовсім не додає хоробрості місцевим жителям у їхньому бажанні відвідати парк у темну пору доби. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.