Четвер, 23 Травня, 2024

У Чернівцях реконструюють стадіон “Буковина”: визначено переможців конкурсу

У міській раді Чернівців визначили переможців конкурсу на реконструкцію стадіону “Буковина”. Зазначається, що ця реконструкція коштуватиме сотні мільйонів гривень, пише chernivtsi-future.com.ua.

Наразі міськрада вже визначила переможців конкурсу та веде переговори з авторами проєктно-кошторисної документації. Реставруватимуть стадіон “Буковина”, що по вулиці О. Гузар, 1 у Чернівцях разом з плавальним басейном. Переможця вибрали за результатами конкурсу, який оголосили ще у 2020 році, відтак проєкт Горбачової Н.П. зайняв перше місце.

Заступник міського голови Василь Зазуляк зазначив, що для оновлення об’єкту ще потрібно затвердити проєктно-кошторисну документацію. Для цього планують залучити декількох архітекторів з різних компаній.

Відновлення об’єкту коштуватиме сотні мільйонів гривень

Виготовлення  кошторису, за словами Зазуляка, може вартувати декілька мільйонів гривень, а об’єкт – сотні мільйонів. Заступник мера зазначив, що цей об’єкт вже застарілий та не відповідає сучасним вимогам і під час його оновлення будуть рухатися до мультифункціональності стадіону. 

На стадіоні хочуть проводити змагання з легкої атлетики, зараз там є 6 доріжок, але потрібно 8. Також на стадіоні будуть проводити заняття масового виду спорту. За новими вимогами у комплексі також має бути розминкове поле, стадіон треба накрити, а поруч робити нові паркувальні місця. Скоріше за все тут збудують багаторівневий паркінг. Зазуляк зазначив, що наразі є ще багато питань, які потрібно вирішити при розробці проєктно-кошторисної документації. Ця розробка за словами посадовця триватиме мінімум пів року. Розробляти його планують за міський бюджет. Щодо самого проєкту реконструкції, то розраховують на підтримку області і держави.

Отож, сподіваємося, що зовсім скоро чернівчани отримають новий спортивний комплекс з басейном та зможуть оздоровлюватися тут всією родиною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.