Субота, 18 Травня, 2024

Незаконне будівництво у чернівецькому сквері таки зупинять

Для того, аби зупинити будівельні роботи на території скверу по вулиці Шептицького, було сформована робоча група, куди ввійшли представники місцевої влади та громадські активісти. Вони детально перевірятимуть, що саме планують організувати власники незаконного будівництва, чи мають вони дозволи на подібні роботи, та у разі відсутності документації вручать припис з вимогою припинити будь-яку реконструкцію. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Раніше ми повідомляли, що на території громадського скверу, де розташований Чернівецький міський палац дітей та юнацтва, приватний підприємець, власник ресторації «Хата» проводить якісь підозрілі будівельні роботи. Ймовірно, він хотів облаштувати задній вихід із приміщення прямо у сквер. Це сильно обурило громадськість, адже таким чином відбудеться захоплення території, що належить управлінню освіти Чернівецької міськради, а отже – усім містянам зокрема. Тобто черговий громадський простір у місті міг зникнути через приватний бізнес.

Не бажаючи з цим миритися, у відділі охорони культурної спадщини міської ради створили робочу групу. Її представники проведуть узгодження меж скверу та сусідніх будівель і з’ясують, чи є дозвільна документація на виходи, що були зроблені у сквер раніше. За словами начальниці відділу Олени Пушкової, самовільні роботи заборонені, тож у власника ресторану апріорі не може бути жодних дозволів, якщо ж вони є – значить, або підробка, або підкуп. У всякому разі, присутнє порушення законодавства.

Коли будуть з’ясовані всі нюанси ситуації, підприємцю вручать заборону на проведення робіт, яку він не зможе надалі ні оскаржити, ні обійти. До речі, цей же бізнесмен наразі займається реконструкцією приміщення у сквері на розі вулиць Університетської та Степана Бандери, що також є незаконним дійством. Стосовно того будівництва йому вже прийшла заборона, оскільки земельна ділянка використовується не за призначенням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.