П’ятниця, 21 Червня, 2024

Будівля у Чернівцях 10 років стоїть без використання: чому її покинули напризволяще?

Наразі у центрі Чернівців розташовується будівля, яка ще з 2012 року стоїть пуста. Загальний технічний стан приміщення з кожним роком все гіршає, при тому, що територія немаленька і знайти використання для неї було би дуже легко при бажані. Раніше там орендували перший поверх для ресторанного бізнесу, а на вищих рівнях здавалися офісні кімнати. Але востаннє жива людина проходила по тих коридорах ще 8 років тому, тож можна тільки уявити, скільки роботи для відновлення чекає на наступного власника. Його, до речі, якраз намагаються знайти. Більш детально дізнайтеся у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

Департамент розвитку Чернівецької міської ради оголосив початок аукціону на купівлю приміщення. За словами директора структури, це чудова інвестиція, не дивлячись на першопочаткову ціну, оскільки, знову ж таки, там чудові умови для облаштування бізнесу, відкриття нових робочих місць, виробництва продукції чи послуг тощо. Тобто у всякому разі витрачені кошти окупляться. Заради висвітлення цих переваг і розпочали аукціон. Причому вдруге, так як минулого року будівлю вже намагалися продати за 30 мільйонів гривень. Охочих купити за таку ціну не знайшлося, тож зараз її понизили до 25 мільйонів. Площа приміщення – 1573 квадратних метрів.

Раніше у планах Департаменту було забрати пусту будівлю собі, розмістити там державні відділи, громадські організації, інші місцеві органи. Це б дало змогу розвантажити інші об’єкти, які по різним причинам не підходять для роботи цих структур. Проте з часом зовнішній та внутрішній стани настільки погіршилися, що на один лише більш-менш оптимальний ремонт і реконструкцію доведеться витратити велику суму, якої наразі у Департаменті розвитку немає. Тому компромісом є віддати приміщення тій людині, яка може собі дозволити перетворити майже зруйновану споруду на прибутковий об’єкт.

Термін подачі документів на участь в аукціоні завершується 1 жовтня. Якщо перший етап пройде без пропозицій зі сторони покупців, ціну автоматично знизять наполовину та розпочнуть торги знову. У всякому разі, спробують зійтися на підходящій ціні для обох сторін. Можливо хоч так місто позбудеться ще однієї збиткової площі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.