Вівторок, 16 Липня, 2024

Автомобільна лебідка — незамінний аксесуар для мандрівників

Якщо автомобіль застряг в глибокій колії або в снігу, а поруч немає автомобіліста, здатного допомогти в неприємній ситуації — автомобільна лебідка стане незамінним помічником. Це тяговий механізм здатний переміщати транспортний засіб, що втратив можливість пересуватися далі самостійно.

Сьогодні на ринку представлений величезний асортимент таких корисних аксесуарів, як від відомих торгових марок, так і маловідомих виробників. Це дозволяє підібрати оптимальний варіант для позашляховика незалежно від його моделі та умов майбутньої експлуатації. Але як вибрати пристрій, відповідно вашому транспортному засобу. У цьому допоможуть рекомендації фахівців.

Особливості конструкції та роботи лебідки

Автомобільні лебідки, представлені на українському ринку, відрізняються особливостями конструкції та роботи. Це впливає на вантажність і вартість виробу. Залежно від індивідуальних переваг автомобіліст може вибрати:

 • Ручну модель. Такий пристрій засновано на спеціальному барабані та важільному механізмі, що створює тягове зусилля шляхом використання фізичної сили автовласника. Він відрізняється найпростішою конструкцією і високою надійністю.
 • Електричну лебідку. Модель оснащується електричним двигуном, підключеним до бортової мережі транспортного засобу. Вона має високе тягове зусилля що дозволяє витягувати не тільки легковий транспорт, а й позашляховики. Виріб, простий в плані експлуатації, і запускається натисканням відповідної кнопки.
 • Механічну модель. Виріб, підключається до силового агрегату машини через спеціальний блок, призначений для відбору потужності. Однак пристрій підходить не для всіх типів автомобілів. Він має максимальне тягове зусилля і регульовану швидкість.
 • Гідравлічний агрегат. Така лебідка має гідромотор що отримує рідину шляхом гідравлічного підсилювача керма. Це конструктивна складний виріб, що використовується на сучасному транспорті, оснащеному ГУР.

Сьогодні вибрати якісні автомобільні лебідки на https://zapchasti.ria.com зможе кожен автолюбитель. Тут представлений величезний асортимент моделей, що відрізняються вартістю і конструкцією, щоб кожен автомобіліст підібрав для себе варіант що підходить.

Призначення автомобільних лебідок

Вибираючи автомобільну лебідку для позашляховика або іншого транспортного засобу важливо переконатися, що вона відповідає умовам, в яких буде експлуатуватися машина. З цим питанням потрібно розібратися ще на етапі вибору відповідного варіанту. Досвідчені автомобілісти рекомендують купувати моделі виходячи з наступних критеріїв:

 • Пристрій з індексом вантажності до 8000 підійде для любителів туризму, мисливців і рибалок, а також автомобілістів, що регулярно відправляються на відпочинок за місто.
 • Виріб, індекс вантажності якого становить 9500 – оптимальний варіант для автовласників, які захоплюються автомобільним спортом.
 • Потужні лебідки підійдуть для їзди по екстремальному бездоріжжю. Їх встановлюють на позашляховики, експлуатовані по пересіченій місцевості та в горах.

Спосіб монтажу лебідки на автомобіль

Для монтажу автомобільної лебідки виробники передбачають власну схему. Все залежить від конструктивних особливостей і габаритів тягового пристрою. Залежно від особливості монтажу всі моделі можна розділити на вироби:

 • Стаціонарної конструкції. Вони встановлюються на бампері та фіксуються потужними болтами. Такий варіант змінює зовнішній вигляд автомобіля, але є оптимальним при частих поїздках по бездоріжжю.
 • Знімної конструкції. Це виріб, що відрізняється компактними габаритами та невеликою потужністю. Його використовують власники легкового транспорту. Спеціальна консоль легко кріпиться на бампері машини. Виріб може використовуватися в разі необхідності.

Вартість і виробники лебідок

На підсумкову ціну обладнання впливає конструкція, індекс вантажності та виробник. Сьогодні на ринку автомобільних аксесуарів популярністю користуються моделі наступних торгових марок:

 • Лідером в бюджетному сегменті є компанія T-MAX. Вона пропонує недорогі пристрої з непоганими технічними характеристиками.
 • У преміальному сегменті варто виділити американського виробника WARN. Його продукція стала еталоном якості, естетичного дизайну і високої продуктивності.
 • Не останнє місце на українському ринку займає компанія COMEUP. Продукція виробника має оптимальне співвідношення ціни та технічних характеристик.

Попри всю простоту автомобільної лебідки, різні моделі відрізняються технічними параметрами, способом кріплення і ціною. Тому вибрати варіант що підходить досить складно. У даній ситуації головне визначитися з умовами експлуатації автомобіля та вимогами власника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.