Вівторок, 23 Липня, 2024

Велике будівництво» у дії: Чернівецьку обласну ДЮСШ по-інноваційному реконструюють

Завдяки програмі державного фонду регіонального розвитку деякі об’єкти у Чернівцях та області отримали фінансування на реконструкцію, оновлення і модернізацію. Так, у 2018 році розпочалися роботи у Чернівецькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі, вихідці якої з року в рік доводять результативність навчань і тренувань у закладі. Лише нещодавно троє вихованців перемогли у чемпіонаті України з вільної боротьби та отримали змогу представляти державу на Чемпіонаті світу. Тож нові спортивні зали, санвузли, масажні кабінети, ліфти для людей з інвалідністю, конференц-зал – все це допоможе посилити можливості ДЮСШ. Більш детально читайте у матеріалі на “chernivtsi-future.com.ua“.

За словами Віталія Литвинчука, директора Чернівецької обласної ДЮСШ, всі ремонтно-будівельні роботи планують завершити до грудня поточного року та здати в експлуатацію. Загалом у будівлі не створюють нові відділення чи секції, лише доповнюють існуючі. Наприклад, за проектом з’явиться додатково 4 нових спортивних зали, до цього було лише три. На першому поверсі буде дві нові тренерські кімнати, медична частина, масажний кабінет. Також відкриють два ліфти, один з яких – для людей з обмеженими можливостями. Це ще один крок до посилення інклюзивності у місті.

Вже зараз на будівлі замінюють дах, який не чіпали від початку побудови приміщення. У спеціалізовані зали для занять різними видами спорту поставлять потужні обігрівачі-рефлектори, які взимку підтримуватимуть оптимальну температуру для тренувань. Також у залах збільшать освітленість і додадуть вільного простору, облаштують їх необхідними килимками і тренажерами. Всього на реконструкцію школи витратили 44 мільйони гривень, що було би неможливо без програми державного фонду регіонального розвитку.

У культурній та освітній галузі Чернівецької області є достатньо об’єктів, які потребують особливої уваги. Для цього й існує програма Президента «Велике будівництво», яка допомагає регіонам оновлювати стратегічно важливі заклади та установи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.