Понеділок, 20 Травня, 2024

Укрзалізниця розпочала продаж квитків на два нові сполучення до Чернівців

Укрзалізниця розпочала продаж квитків на два нові сполучення до Чернівців та на інші нові напрямки по Україні. Потяги будуть рухатися за новими маршрутами з 12 грудня. Більше на сайті chernivtsi-future.com.ua.

Про це повідомили в Укрзалізниці, передає видання Шпальта

Продаж квитків у компанії розпочався на 19 нових та 49 швидких потягів. Наразі з’явилися 29 нових маршрутів між обласними центрами та до популярних туристичних напрямків. 

Зробити більш швидкісним планують потяг 135/136 сполученням Чернівці – Білгород-Дністровський. Наразі час поїздки від початкової до кінцевої станції цим потягом триває 19 годин і 23 хвилини. Також зробити більш швидкісним хочуть потяг сполученням Чернівці-Київ.

В Україні з 12 грудня також запровадять найдовший залізничний маршрут сполученням Маріуполь-Рахів. Цей поїзд долатиме відстань у 1806 кілометрів, дозволяючи маріупольцям без проблем дістатися до Львова всього лише за за 21 годину замість 29, як це було раніше. Будуть запущені нові маршрути також до “Буковеля” з Києва, Харкова, Одеси, Миколаєва та Кременчука з причепними вагонами з Полтави. 

Також буде запущений маршрут, який сполучатиме Львів з польським містом Перемишль. 

Укрзалізниця додала і 2 нові потяги, які будуть ходити через Чернівці. Ці потяги сполучатимуть наше місто з Миколаєвом, Кривим Рогом, Полтавою та Херсоном. Потяг Миколаїв – Івано-Франківськ тепер курсуватиме до Чернівців. Також буде запущений новий маршрут Полтава-Чернівці. Квитки на ці потяги уже можна придбати у касах вокзалу або через сайт Укрзалізниці.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.