Четвер, 23 Травня, 2024

На одному перехресті в центрі Чернівців нарахували аж 33 дорожні знаки

Соцмережі у Чернівцях заполонили фото з перехрестя вулиць Богдана Хмельницького та Університетської. Нещодавно на перехресті проводили ремонтні роботи та встановили нові дорожні знаки, які обурили та розсмішили багатьох чернівчан. Далі на chernivtsi-future.

Дорожні знаки на перехресті були розставлені у хаотичному порядку, що могло б призвести у подальшому до виникнення серйозних ДТП на цьому місці. 

Що саме викликало подив у користувачів соцмереж

Журналіст Вадим Пелех на своїй сторінці у Фейсбуці кепкує з розміщених дорожніх знаків, крім того Пелех зазначає, що загалом підрахував на площі аж 33 знаки. 

При цьому Олексій Попович, громадський та політичний діяч також опублікував допис з іронією про дорожні знаки на цьому місці. 

Користувачі соцмереж активно обговорюють таке розташування знаків на перехресті та діляться своїми здогадками щодо цієї ситуації і залишають коментарі: “мистецька інсталяція з глибоким змістом”, “що було, те й причепили”, “генії упорядкування дорожнього руху” та інші.

Згодом, після розголосу ситуації, неправильний знак на перехресті вулиць перевісили. Про це повідомили у виданні “Молодий буковинець”. Знак був повішений неправильно та утворював дорожній знак, якого взагалі не існує. Тепер вказівник показує, що водії можуть рухатися прямо по Університетській або ж повернути праворуч до вулиці Лесі Українки. 

Нагадуємо, що минулого року на розі вулиць Богдана Хмельницького та Університетської почали облаштовувати громадський простір. Через це по вулиці навіть деякий час не курсували тролейбуси. На перехресті виклали бруківку та облаштували гранітний острівець. Згодом сюди також додали декоративні елементи громадського простору та повісили дорожні знаки. На перехресті також облаштували зупинку для транспорту, проте поки вона не функціонує. Зазначимо, що час здачі цього проєкту постійно відкладали і тепер ще усувають певні недоліки, як от зі знаками.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.