Субота, 18 Травня, 2024

На новорічні свята з Чернівців до Харкова курсуватиме новий потяг

Під час новорічних свят “Укрзалізниця” запустить до Чернівців ще один потяг, який курсуватиме до Харкова. Рішення про запуск додаткового поїзда прийняли у зв’язку зі збільшенням попиту через новорічні та різдвяні свята. Про це повідомила пресслужба “Укрзалізниці”. Далі на chernivtsi-future.

Потяг цей курсуватиме з 23 грудня по 29 грудня та з 1 січня до 15 січня. Він їздитиме по непарних числах. Потяг буде відправлятися о 12:30 і буде прибувати до кінцевої станції в той самий час на наступний день. 

З Чернівців до Харкова цей поїзд буде їхати навпаки по парних числах з 24 до 30 грудня та з 2 по 16 січня. Відправлятися поїзд буде о 14:13 і прибуватиме до кінцевої станції о 13:21 наступного дня.

Ціна найдешевшого квитка на цей потяг становитиме 365 гривень, квиток у купе коштуватиме 625 гривень. Потяг буде проїжджати Київ, Полтаву, Львів та Івано-Франківськ.

Укрзалізниця запустила поїзд з Чернівців і до Полтави

Також раніше “Укрзалізниця” повідомила, що до Чернівців курсуватиме потяг з Полтави. З Чернівців він відправлятиметься о 14:13 і буде прибувати до Полтави о 10:40. З Полтави цей поїзд буде відправлятися о 15:21, а в Чернівці прибуватиме о 12:30. 

До Полтави вартість квитка становитиме 317,55 грн. Квиток в купе коштує 555,39 грн. 

Загалом останнім часом залізничне сполучення з Чернівцями покращується. Наразі ми вже маємо 2 нові напрямки на схід та центр України. Проте проблема сполучення з нашим містом досі існує, адже іноді чернівчанам важко добратися, наприклад, до курортних міст або на південь чи схід нашої держави. Міська рада у Чернівцях неодноразово зазначала, що проблему зі сполученням Чернівців з іншими містами будуть вирішувати, тож сподіваємося на позитивні зрушення у цьому плані та на додаткові потяги до нашого міста.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.