Вівторок, 17 Травня, 2022

Чотири тролейбуси у Чернівцях повертаються до звичного маршруту

У Чернівцях від середини серпня на вулиці Богдана Хмельницького почали будувати громадський простір, через що тролейбуси номер 1, 2, 4 та 8 рухалися за зміненими маршрутами, проте вже з 3 листопада ці тролейбуси будуть рухатися за звичним маршрутом, що загалом спростить рух транспорту у Чернівцях. Більше на сайті chernivtsi-future.com.ua.

Про те, що від сьогодні тролейбуси повернуться до звичного маршруту написали на сторінці тролейбусного управління у Фейсбуці. В повідомленні зазначили, що тролейбуси їхатимуть як і раніше до головного корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. 

Як їздитимуть тролейбуси з 3 листопада:

  • Тролейбус номер 2 курсуватиме від зупинки “Гравітон” по вулиці Руській до резиденції.
  • Тролейбус номер 4 з зупинки “Музей народної архітектури та побуту” по вулиці Руській до резиденції. 
  • Тролейбус № 1 від вулиці Ясської по вулиці Героїв Майдану до резиденції. 
  • Тролейбус № 8 від вулиці Південно-Кільцевої також по Героїв Майдану до резиденції. 

Чернівецька міська рада ще раніше анонсувала, що цю ділянку дороги для руху тролейбусів мали перекрити з 2 до 13 вересня, проте згодом перекриття продовжили до середини жовтня, тепер же обіцяють відновити звичний рух транспорту від сьогодні, 3 листопада. 

Раніше чернівчани вже висловлювали стурбованість через те, що ремонтні роботи на Богдана Хмельницького тривають занадто довго і цілий район страждає без нормального транспортного сполучення. До резиденції більше місяця їздила лише одна маршрутка №5, тож добратися було важко, особливо страждали від цього літні люди. 

Також для чернівчан досить важким було те, що тролейбуси 4 і 2 мусили їздити через проспект Незалежності, від чого час проходження маршруту від початкової до кінцевої зупинки зростав майже вдвічі. 

Сподіваємося, що сьогодні рух тролейбусів за звичним маршрутом таки відновлять. 

Latest Posts