П’ятниця, 19 Липня, 2024

Чотири тролейбуси у Чернівцях повертаються до звичного маршруту

У Чернівцях від середини серпня на вулиці Богдана Хмельницького почали будувати громадський простір, через що тролейбуси номер 1, 2, 4 та 8 рухалися за зміненими маршрутами, проте вже з 3 листопада ці тролейбуси будуть рухатися за звичним маршрутом, що загалом спростить рух транспорту у Чернівцях. Більше на сайті chernivtsi-future.com.ua.

Про те, що від сьогодні тролейбуси повернуться до звичного маршруту написали на сторінці тролейбусного управління у Фейсбуці. В повідомленні зазначили, що тролейбуси їхатимуть як і раніше до головного корпусу Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича. 

Як їздитимуть тролейбуси з 3 листопада:

  • Тролейбус номер 2 курсуватиме від зупинки “Гравітон” по вулиці Руській до резиденції.
  • Тролейбус номер 4 з зупинки “Музей народної архітектури та побуту” по вулиці Руській до резиденції. 
  • Тролейбус № 1 від вулиці Ясської по вулиці Героїв Майдану до резиденції. 
  • Тролейбус № 8 від вулиці Південно-Кільцевої також по Героїв Майдану до резиденції. 

Чернівецька міська рада ще раніше анонсувала, що цю ділянку дороги для руху тролейбусів мали перекрити з 2 до 13 вересня, проте згодом перекриття продовжили до середини жовтня, тепер же обіцяють відновити звичний рух транспорту від сьогодні, 3 листопада. 

Раніше чернівчани вже висловлювали стурбованість через те, що ремонтні роботи на Богдана Хмельницького тривають занадто довго і цілий район страждає без нормального транспортного сполучення. До резиденції більше місяця їздила лише одна маршрутка №5, тож добратися було важко, особливо страждали від цього літні люди. 

Також для чернівчан досить важким було те, що тролейбуси 4 і 2 мусили їздити через проспект Незалежності, від чого час проходження маршруту від початкової до кінцевої зупинки зростав майже вдвічі. 

Сподіваємося, що сьогодні рух тролейбусів за звичним маршрутом таки відновлять. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.