Понеділок, 20 Травня, 2024

Як у Чернівцях вибрати найкращий автомобільний акумулятор 190 Ач разом з АТЛ?

Всім водіям автомобілів відома виключно важлива роль акумулятора у злагодженій роботі всіх механізмів авто. Несправний акумулятор просто не дасть автомобілю завестися – і характеристики двигуна вже не матимуть жодного значення. Саме тому варто подбати про придбання потужного акумулятора заздалегідь до настання сильних холодів. А якщо йдеться про великовантажні авто – то й поготів, адже далеко не кожен зустрічний автомобіліст зможе надати допомогу водієві фури, яка застрягла на узбіччі з розрядженим акумулятором. Придбати акумулятор 190 ач і почуватися впевнено на складних зимових трасах – це справжній маст хев для багатьох водіїв із Чернівців.

Все найкраще – для вас

Однак де ж чернівчанам купити акумулятор такої великої ємності? Крім того, бажано було б мати впевненість у його працездатності і точно знати про оригінальне походження девайсу. Відповіді на всі ці популярні у водіїв питання легко надасть компанія АТЛ. Саме на її сайті покупці можуть ознайомитися з найбільшим асортиментом таких акумуляторів і вибрати той, який підійде найкраще.

Які ж переваги має співпраця з компанією АТЛ, окрім великого вибору? Справа в тому, що ця компанія готова надати своїм покупцям:

  • великий вибір запасних частин на всі марки автомобілів – для того, щоб гарантувати кожному водієві можливість отримати допомогу вчасно;
  • найнижчі ціни на всі товари свого асортименту;
  • відмінна якість кожної деталі чи запасної частини;
  • кваліфікований персонал, який з радістю порадить та підкаже відповіді на ваші запитання;
  • зручна система пошуку на сайті – за назвою запчастини або її ВІН-кодом;
  • зручна оплата товару (у тому числі післяплата та безготівкова оплата);
  • гарантійні зобов’язання у повному обсязі;
  • можливість доставки різними способами (зокрема самовивозом чи за допомогою поштового оператора);
  • зручні та зрозумілі умови програми корпоративного обслуговування автомобілів;
  • можливість придбати подарункові картки.

Поради щодо вибору

Акумулятори великої ємності, як правило, встановлюються на автомобілі значно більшого розміру, ніж звичні нам легковики. В основному це вантажні автомобілі, вони мають потужні двигуни і тому для забезпечення їх безперебійної роботи необхідний серйозний акумулятор. Покупці повинні звернути особливу увагу на габаритні розміри таких акумуляторів, адже вони можуть суттєво відрізнятися між собою, на відміну від більшості стандартних малопотужних моделей. Крім того, тут, як і у випадку з іншими видами акумуляторів, слід перед покупкою перевірити силу пускового струму, яка вказана на виробі, і спосіб кріплення та встановлення акумулятора в автомобіль. Непогано також звернути увагу на види клем, хоча саме цей показник є більш-менш стандартним, і всі добре про нього поінформовані.

Перед тим, як вирушати на вантажному автомобілі в далеку дорогу холодною зимою, слід неодмінно переконатися в якості та працездатності свого акумулятора. Найчастіше, якщо сумніви в його довговічності вже виникли, простіше і далекоглядніше зробити заміну відразу – до того, як автомобіль застрягне десь на трасі.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.