П’ятниця, 21 Червня, 2024

 У Чернівцях проводять екскурсії містом

Чернівці – цікаве історичне місто з безліччю надзвичайних пам’яток.  У мирний час в нашому місті завжди проводили цікаві екскурсії для іноземних та українських туристів. Екскурсоводи працювали у місцевих музеях, в резиденції та загалом водили екскурсії містом. Далі на chernivtsi-future.

З початком війни, туристів у Чернівцях стало менше, проте побільшало переселенців, яким також цікаво побачити місто та дізнатися його історію.

Наразі у Чернівцях деякі екскурсоводи проводять екскурсії і переселенці та місцеві жителі можуть підтримати місцевий бізнес та піти на цю екскурсію.

Які екскурсії проводять у Чернівцях

Проводять екскурсії у Чернівцях центральною частиною міста, домовитися про них можна з різними екскурсоводами та через інформацію на офіційних сайтах і в соцмережах. Більшість екскурсій починаються з Центральної площі міста біля ратуші. 

Екскурсія включає всі головні архітектурні пам’ятки Чернівців, у тому числі Чернівецький національний університет (колишня резиденція православних митрополитів Буковини). Навесні екскурсії містом особливо цікаві, адже у Чернівцях весною сезон цвітіння магнолій і місто стає дуже гарним та затишним. Гуляючи Чернівцями в цей важкий час, можна насолодитися природою та відволіктися від поганих думок і важких новин.

Для тих, хто бажає детально ознайомитись з архітектурною перлиною Чернівців – Чернівецьким національним університетом (колишньою резиденцією митрополитів) рекомендуємо піти на екскурсію по резиденції у супроводі гіда з університету. В такому разі люди мають додатково оплатити вхідні квитки в університет та пройти певну перевірку, адже наразі у місті військовий стан.

Йдучи на екскурсію містом, окрім відомих локацій, варто обов’язково відвідати Вірменську церкву, що на вулиці Українській, Свято-Миколаївську церкву з “покрученими” куполами або як її ще називають “п’яну церкву”, кладовища на вулиці Зеленій, оглядові майданчики та інші цікаві місця.

Надзвичайно колоритні та цікаві екскурсії містом проводить місцевий екскурсовод Пан Ярко, інфорацію про якого Ви можете знайти в соцмережах.

Самостійна екскурсія містом Чернівці: що варто побачити

Щоб познайомитися з Чернівцями не обов’язково замовляти платну екскурсію, можна познайомитися з містом і самостійно та за допомогою чернівецьких “їжачків”. Поблизу головних пам’яток міста можна побачити спеціальні таблички з QR-кодами, на яких зображено їжачка, що став візуальним символом нового чернівецького маршруту. Стрілки біля таблички вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона чи планшета Ви зможете ознайомитися з детальним описом і фото найближчого історичного чи культурного об’єкта – площі, будинку, пам’ятника. Окрім історичної довідки, чернівчани та гості міста можуть прочитати цікаві історії, міфи та легенди про Чернівці.

Туристичний маршрут «Відкрий для себе Чернівці» включає 21 найцікавішу пам’ятку історії та архітектури. Ви можете піти за цим маршрутом або просто погуляти містом без чіткого плану. Проте радимо почати маршрут з Центральної площі, адже тут щодня рівно о 12:00 сурмач виконує на 4 сторону мелодію легендарної пісні “Марічка” з вежі ратуші і це варто обов’язково побачити.

Дізнавайтеся про Чернівці більше та обов’язково ходіть на екскурсії містом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.