Понеділок, 20 Травня, 2024

Виборчий піар-хід чи добра справа? Новий футбольний стадіон відкриють у Чернівцях

Можливо, це всього лише частина агітаційної виборчої кампанії, а може – справді бажання довести розпочате до кінця і забезпечити Чернівці новим функціональним сторичним об’єктом… Як би там не було, факт залишається фактом: незабаром у місті здадуть в експлуатацію новенький футбольний стадіон, аналогів якому в Україні досить мало. Цей об’єкт почали будувати ще в далекому 2013 році, гроші на його облаштування надали Спілка європейських футбольних асоціацій, Федерація футболу України, а також Чернівецька міська рада. Детальніше читайте у матеріалі на chernivtsi-future.com.ua.

Хоч були кошти і бажання працювати, проте роботи на майданчику ніяк не могли завершити аж до поточного року. Тож і виникає підозра, що швидка здача у користування – маркетингових хід депутата міської ради, який весь цей час був відповідальним за проведення робіт. За словами Віталія Михайлішина, наразі будівництво стадіону на стадії логічного завершення, робота приблизно на 85 відсотків закінчена. Залишилося небагато: поставити плитку на підлогу внутрішніх приміщень, під’єднати електрику та водопостачання.

Під час огляду окрім Михайлішина був присутній ще директор і тренер Чернівецької обласної дитячо-юнацької спортивної школи Юрій Крафт. За його словами, вихованці навчального закладу не можуть дочекатися того моменту, коли зможуть тренуватися на новому стадіоні. Це не лише дасть змогу підтримувати мотивацію до гри, але й суттєво підвищить можливість якісніше займатися з юними футболістами. Звичайно, майданчик буде доступний не лише для дітей, туди у будь-який час приходитимуть і дорослі чернівчани. Завдяки штучному покриттю та вечірньому освітленню займатися можна хоч уночі, хоч взимку.

Зазначимо, що фінансування на побудову такого стадіону отримали всього три міста України: Чернівці, Рівне та Івано-Франківськ. Тоді як у двох інших населених пунктах об’єкт давно здали в експлуатацію, у Чернівцях про нього згадали тільки напередодні місцевих виборів. Особливо у контексті чуток, що політична партія «Рідне місто» планує висунути Віталія Михайлішина у кандидати на посаду мера. Показово, чи не так?  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.