Четвер, 23 Травня, 2024

Патч-корд для роутера

Сьогодні практично будь-який сучасний офіс або навіть житлове приміщення обладнані роутерами. Роутер – це спеціальний пристрій, за допомогою якого можна розподіляти потік даних з глобальної мережі між тим мережевим обладнанням, яке до нього підключено. Зараз технологія бездротової передачі даних Wi-Fi активно розвивається і набирає популярності, з цієї причини більшість видів з’єднання відбувається саме з її використанням, але ось що стосується підключення до локальної мережі, то це можна здійснити виключно з використанням проводу. Найчастіше роутер встановлюють на вході в приміщення або ж поруч з комп’ютером, який виконує опції центральної станції. Підключаються до мережі Інтернет використовуючи при цьому мережеву розетки або ж через підключення роутера до комп’ютера.

Патч-корд: що це, які бувають і навіщо потрібні

Патч-корд – це відрізок кабелю по типу крученої пари, на обох кінцях якого знаходяться коннектори. Якщо необхідний пачт корд для роутера, то в такому випадку необхідно звернути увагу на ту модель, на кінцях якої знаходяться наконечники RJ-45. Тут все зрозуміло, оскільки це стандартні наконечники для роутера. Прийшов час розібратися в типі з’єднання наконечників з кабелем. Саме за цією ознакою пасивне ділять на два типи:

  • литі;
  • не литі.

Що стосується не литих моделей, але у них місце з’єднання проводу з наконечником відмінно видно. Вони користуються великою популярністю, оскільки відрізняються невеликою вартістю, але при цьому вони не такі надійні. А ось у литих комутаційних проводів наконечники добре спаяні з проводом. Такий тип з’єднання є більш надійним і набагато краще проводить сигнал.

Головне завдання патч-корду – це забезпечити безперервне з’єднання між двома мережевими пристроями. Грубо кажучи, патч-корд – це відрізок слаботочного кабелю з наконечниками, завдяки яким відбувається механічне підключення провідників кручений пари з контактами в роз’ємі. Щоб закріпити коннектори на кінцях дроти, використовують спеціальний обтискний інструкмент – крімпер. Але щоб зробити це, необхідно мати якусь кваліфікацію, тому набагато простіше придбати вже готовий патч-корд для роутера в інтернет-магазині https://pasivka.com.ua/. Щоб підключити роутер до комп’ютера або ж до джерела живлення та отримати безперебійне з’єднання, необхідно використовувати прямий патч-корд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.